Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » SOS! Holnap első randi egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Holnap első randi egy pasival. Én nyilvános helyre akartam menni, de ő felajánlotta, hogy értem jön a munkahelyemhez. Szerintetek be merjek ülni a kocsijába? Hozzáteszem már nem vagyok tini!

Figyelt kérdés

2012. júl. 24. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Nem, első randin diszkrét beszélgetés egy nyilvános helyen, ez alapszabály. Sok az idióta az utcákon.


24/N

2012. júl. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
én nem ülnék be elötte. olyan már volt hogy haza vitt a srác és akkor már beültem mellé, de elsö randit nekem kicsit furi lenne egy kocsiban kezdeni. Már ha eddig még nem is találkoztatok egyáltalán.
2012. júl. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A lakására mentek, vagy kocsival visz a városba? Sztem ha kocsival elvisz a városba, kávézóba, vacsizni stb, akkor nyugodtan.


A lakására első randin ne menjetek.

2012. júl. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 ASOT ***** válasza:
nálam egyszer volt ilyen, egyik lánynál az első randin mármint másnap, ugy történt h érte mentem, beült kocsiba elsőre és elmentünk 40 km-el odébb ahol még sosem járt.
2012. júl. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nemtudom! Neten ismerted meg? Ha igen inkább légy ovatos, ne bizz senkiben, hisz annyi rosszat hallani, elso randinak jo egy kávezo, étterem, stb.
2012. júl. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, netes ismeretség, és kocsival akar elvinni valami beülős helyre! Azt mondta, hogy ő nem közlekedik BKV-val, és azt nem akarja, hogy nekem kelljen a randi helyére gyalog kolbászolnom! Ez így elfogadható?
2012. júl. 24. 17:58
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kitalálnék valamit: áhhh, úgyis arra van dolgom, de azt megengedem, hogy hazavigyél. És így korrekt.
2012. júl. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ott találkozzatok. Ilyen egyszerű.
2012. júl. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké! Köszönöm a válaszokat! Szorítsatok nekem, amúgy nagyon jó pasi! :))
2012. júl. 24. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!