Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok akik tinderen ismerkedn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik tinderen ismerkednek azok főleg csak szexet akarnak?

Figyelt kérdés
Ha igen mennyire válogatjátok meg a pasikat?
2015. nov. 1. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Mongyuk
2015. nov. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tinder az egy kamu, fos..
2015. nov. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Elmondom neked miért vannak fent a csajok tinderen, meg társkeresőkön:


1. Egónövelés miatt, főleg szakítás után: marhára nincs készen még egy új kapcsolatra, visszaírni senkinek se fog, de a kis lelkét ápolgatja azzal, hogy kap naponta 7-8 ajánlatot, hogy ismerkedni/dugni akarnak vele.


2. Ha tényleg ismerkedni akar: teljesen mindegy, mit írsz magadról bemutatkozásban, milyen üzenettel indítasz, ha a profilképeden nem egy kockahasú álompasi van, akkor vagy nem írnak vissza, vagy egy "bocsi, de nem" a válasz.

2015. nov. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én tinderen ismerkedtem... Volt 7-8 randim nem szex célból. Az utolsó randimon ismertem meg a mostani barátom, köszönjük 1 éve jól megvagyunk :) Szerintem jól kell csak tudni használni. Az viszont sajnos igaz, hogy jó képek kellenek hozzá. Én már több ismerősömnek is beindítottam a tinder profilját azzal hogy lőttem róluk normális képeket. Szerintem amúgy fair és egyszerű program. Csak olyanok kerülnek össze akik elviekben tetszenek egymásnak így ha valakivel matcheltek nagyobb az esélye hogy randi lesz belőle.
2015. nov. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet nincs rólam normális kép. Vagy annyira ocsmány vagyok vagy nem tudom miért de nekem még nem volt semmi kontaktom majd fél év alatt. Pedig már néha mondjuk úgy nagyobb db nem világszépe nőket is jobbra húztam. 24/F
2015. nov. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, a Tinder-felhasználók túlnyomó része komoly kapcsolatot keres. De bármire is keresnek partnert, a nők válogatnak. Megtehetik, miért érnék be bárkivel? Ha neked felkínálkozna 100 nő, akkor nem a legjobbat akarnád megdugni?
2015. nov. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én poénból tindereztem, mert haverom azt mondta lehetetlen csajt elkapni, ezerből max 1.

Én feltettem egy jó képet (tényleg jó kép, fotózásról) és én elég sok visszajelzést kaptam, meglepődtem mennyit. Szóval igen, csak jó kép kell, sokat nem is kell írni.

Nem kerestem aktívan, max csak chateltem, de ahogy kivettem olyanok keresnek akik egy ideje már szinglik vagy most szakítottak és csak kell egy kis vigasz.

Egyéjszakások nagyon nincsenek, inkább randisok, de ha ügyes vagy szerintem könnyű randit össze hozni.

2015. nov. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!