Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Így nem akar lefeküdni velem....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így nem akar lefeküdni velem. Tehetek valamit?

Figyelt kérdés

Amikor menstruálok a barátom nem akar szeretkezni velem, de én akkor is kívánom és vágyom a szexre.

Azt megértem, hogy olyankor nem ujjaz meg, nem nyal ki mert az igen, elfogadom undorító.

De óvszerrel szeretkezünk mindig,akkor sem lenne másképp.

Mért nem akar ilyenkor? Tehetek valamit vagy fogadjak el?



2015. nov. 2. 17:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

jó katona vérben is harcol, szokták mondani :D

nekem nincs bajom ezzel, nem volt gyakori, de szexeltünk mentruációkor a barátnőimmel, volt amikor nagyon gáz volt.. jó ha van papír törlő kéznél :D

lehet undorodik a vértől vagy ilyesmi.. akkor nem hiszem hogy tudsz mit kezdeni vele, de ha tőled nem undorodik meg szeret, akkor szerintem nem kéne zavarnia, aztán lehet csak én nekem van erős gusztusom :D


26f

2015. nov. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Mert nem akarja. Amikor menzesz közben szexeltek elég nagy mocsok lesz mindenfelé meg olyankor nem olyan kellemes a lányok többségének.

Beszélj vele errõl, ha nem akarja ne erõltesd.

18/L

2015. nov. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
29%

Csinálhatjátok popsiba is

Egyébként lehet h nem szereti a dolgot így

2015. nov. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
9%
Lehet kapni patikában soft tampont. Észre sem veszi, hogy megvan, se szag se semmi.
2015. nov. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
32%

Követelőzz, hisztizz!

Dehát ennek jönnie kéne belülről, főleg ilyenkor!

2015. nov. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
19%
Jó katona vérben is harcol. De béna a pasas. Ekkor a legjobb kekszelni, mert sokkal sikamlósabb a hüvely. Persze óvatosabban is kell csinálni. Húzzon gumit, és rántsd magadra. :D Vagy, ha nem akarja, akkor szakíts vele.
2015. nov. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez esztétikai kérdés, van, akinek egyszerűen túl "mocskos" és ezzel nem is lehet mit kezdeni. Személy szerint engem nem zavart sohasem "a nyalás sem Oo"
2015. nov. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Enis imadom ilyenkor a szexet :) sokkal kivanosabb vagyok :)

Ha o nem kivan teged akkor az ellen nem tudsz tenni.

2015. nov. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 mantis religiosa ***** válasza:
56%
Egy alapos zuhany után tampon, aztán mehet kézimunka, orál, ha már szeretkezni nem akar. A kis finnyás.
2015. nov. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Tampon mellett simán lehet orál és anál is, mi is úgy szoktuk.
2015. nov. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!