Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőmmel 1,5 éve vagyunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel 1,5 éve vagyunk együtt, de nem akar velem lefeküdni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőm 15 éves, én 17. Mindketten szüzek vagyunk és már nagyon kívánom, azt mondta, hogy ő is engem, mégsem szeretne semmit. Azt mondta, hogy pettinggel kielégít, de még nem áll rá készen. Mit tegyek? Lehetséges, hogy nem szeret, azért nem akar velem lefeküdni?
2015. júl. 24. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg 15 évesen (érthető módon) még túl fiatalnak tartja magát ehhez, és fél, hogy később megbánja. nem hiszem, hogy az az oka, hogy nem szeret téged, de tudod, a legtöbb lánynál az első alkalom sokkal nehezebben megy, mint a fiúknál.mi sokkal inkább érzelmi beállítottságúak vagyunk, a szexre kevésbé, és később vágyunk, de ez nem azt jelenti, hogy nem szeretjük, akivel együtt vagyunk. ja, és az is benne van, hogy fél
2015. júl. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne siettesd, ha ráerőlteted egyikőtök sem fog jó élményként visszaemlékezni az elsőre, főleg ő nem. Még adj neki időt, ez nem azt jelenti, hogy nem szeret. Lehetséges, hogy attól tart, hogy az első fájni fog vagy esetleg még a szexre sem áll készen, ez normális ebben a korban. Nektek fiúknak más a beállítottságotok, idősebb is vagy a barátnődnél, megértem ha neked már nehezebb várni, de legyél vele türelmes. Le fog veled feküdni, csak még időre van szüksége. 17/L
2015. júl. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

még nem áll rá készen, várj türelmese, fiatalok vagytok még...


22F

2015. júl. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mit tegyél? Először is vedd észre magad. 15 évesen még jó hogy nem akar veled lefeküdni akármennyire is szeret. Várj 1-2 évet és akkor már valószínűleg akarni fogja.
2015. júl. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Ne már, hogy 17 évesen nem tudsz megfogni egy kislányt...


Elcsattan egy-két pofon és rögtön megváltozik a lány véleménye! ;)

2015. júl. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Nagyon fiatal hozzá még a lány. Én sem tettem volna meg ennyi évesen. Ha nem bírsz magaddal, menj el egy hivatásoshoz, de hagyd őt békén, ne erőltesd rá, mert ha "belekényszeríted" akkor utána az maradandó károkat okozhat a további jellemfejlődéséban.
2015. júl. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!