Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha két pasit kényeztettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két pasit kényeztettem orálisan és az egyikőjüknek a spermája a másik farkára ment, amikor elélvezett, emiatt haragudhatnak rám?

Figyelt kérdés
Kíváncsi voltam, hogy milyen lehet, amikor a két pasi spermája egymás farkán van, ezért a kezemmel úgy irányítottam orálozás közben, hogy a másik pasi makkjára is menjen, amikor spriccolt. Vajon ettől megharagudhattak rám, mivel ők heterók?

2015. nov. 3. 01:09
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
20 éves lány
2015. nov. 3. 01:11
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Voltaképp ha egyszerre pippantottad mindkettőt, már a

Szádban közös volt a lakosztály.Ha már osztozkodnak ne finnyáskodjanak.

2015. nov. 3. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

én nem osztozkodnék de előttem jól írja a válaszoló...ezen már ne finnyázzanak...



"hasznos válaszoló"

2015. nov. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hat szerintem neked kell ezt tudnod hogy mi volt akkor a reakcio. De ketlem ha ilyesmibe bele mentel hogy ez problema lenne!
2015. nov. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ez attól függ lenyelted-e vagy sem.

Nos, melyik?

2015. nov. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Velem is megcsinálhatod
2015. nov. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Ha már a szádban összeért a makkjuk ez érdekli őket a legkevésbé... Mit reagáltak élvezés után? ;)
2015. nov. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy nagyon izgatta volna őket.
2015. nov. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
heterók...és..amit csináltak (nem is ők hanem te) az szerinted bzis volt? a reakciójukból nem sikerült eldönteni? bírom az ilyen rohadtul belevaló csajokat, akik bevállalnak ilyet, aztán pitiáner dolgokon aggódnak.
2015. nov. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
meg amúgy ez hol biszexualitás? gondolom te lány vagy, ha ők heterók
2015. nov. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!