Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 20 év feletti lányok ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év feletti lányok ti kipróbálnátok a hármast a barátotokkal, ha felvetné az ötletet, hogy csatlakozna egy másik lány is?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok.

2015. nov. 2. 02:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%

Figyi, én pasi vagyok és kapcsolatban, de hármast két lánnyal csakis úgy próbálnék ki, hogy egyik sem a párom.

Hanem két másik lánnyal.

Így a két másik lányból egyik sem lenne "kevesebb" a másiknál

2015. nov. 2. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
#1 ha nem lett volna érthető :D a kérdés nőkhöz szól :D nem próbálnám am :D
2015. nov. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Ha a válasz elejét is olvasod, érhető lenne, hogy ez egy komment volt inkább és nem válasz
2015. nov. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Rossz kategória.


leszbikusoknak nincs pasija, és tuti nem fekszenek be egy heteró kapcsolatba harmadiknak.

2015. nov. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Nekem nem jön be az ilyesmi, párkapcsolatban a szex intim és két emberről szól számomra. Ha a párom eleve úgy keresne meg ezzel az ötlettel, hogy konkrétan mondaná, ki az a lány, akivel ezt elképzelte, lehet, hogy azonnal ki is hajítanám.
2015. nov. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én mint pasi már felvetettem, benne is vagyunk mindketten, csak megfelelő partner kell hozzá és sajnos ezt tök nehéz találni. (olyan akit kedvelsz, akit szexinek találsz, akit valamennyire ismersz, de azért ne legyen baráti társaságban, ne legyen gáz ha találkoztok stb)

Szerintem a legtöbb lány kipróbálná és a legtöbb pasi tuti benne lenne.


Mi azt beszéltük, ha össze jön akkor elsőre csak lány-lány felállás lenne, amit én nézhetnék és utána max orál. Azért kell egy kis idő amíg a másik hozzászokik egy harmadik félhez és nincs féltékenység.

2015. nov. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#4-es: ismerek párokat, akik bevettek lányt harmadiknak. :D Nézz körül bármelyik társkeresőn, csomó lány keres lányt harmadiknak...
2015. nov. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mi nyitottak vagyunk a barátommal az újításra a szexben, lányt is bevonunk és párokkal is kipróbálnánk. Nálunk egyáltalán nincs féltékenység, hisz korrekten mindent megbeszélünk, hogy ki mit szeretne. Nem vagyok leszbikus, biszexuális lány vagyok, ha leszbi lennék, akkor nem lenne pasim, ez szerintem érthető.
2015. nov. 2. 18:07
 9/11 anonim válasza:
100%
Igen, de maximum úgy, hogy a pasim engem dug, én pedig puncit nyalok közben. :3 21/L
2015. nov. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább a pár-pár felállástól tartanék elsőnek

Hármasban ha te vagy a pár tagja valahogy mégis hatalmad van, irányíthatod a szituációt, te vagy a döntő fél, a harmadiknak "alkalmazkodni" kell.

Egy pár-párnál ez már más.

Kérdező: Azt nem értem, hogy miért kérdezed ha már leírod, hogy ti nálatok ez mind működik. (amúgy tényleg működik vagy csak elméletben? próbáltátok már?)

2015. nov. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!