Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a csajok, nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a csajok, nők számára miért vonzóak mostanában az "egyedi", ugyanakkor csúnyának mondható pasik?

Figyelt kérdés

A sztárvilgban mostanában jó néhány ilyen befutott, pl. Benedict Cumberbatch, Ed Sheeran, meg még rengeteg. De nem csak azért mert thetségesek, hiszen rengeteg tehetséges híresség van, kik még jól is néznek ki, de ők még sincsenek ennyire felkapva.


A hétköznapkban is egyre többször látok olyat, hogy a "stílusos" átlagos, vagy kifejezetten csúnya srácok, férfiak jó csajokkal mászkálnak.



2015. nov. 4. 05:04
 1/5 anonim ***** válasza:

NAH. Benedict Cumberbatch nem csúnya. karakteres feje van.

Sheerant pedig a vörös hosszú haja megmenti.:D


Amúgy ezt én is sokszor észrevettem és amíg nem volt bnőm eléggé bosszantott. Sőt. Viszont ez megfigyelhető fordított esetben is, hogy "ronda" csajok elég korrekt sráccal jöttek össze.

2015. nov. 4. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
talan azert mert a csunyak nem bekepzelt macsok. pont azert mert szepseghibajuk van visszahuzodoak es a mai vilagban mar a nok valogatnak es nem pedig forditva. azert mert csunya valaki meglehet benne az ami egy kapcsolathoz kell. pl oszinteseg!!!!
2015. nov. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem megadtad a választ, a stílus. Az egyediség fontos dolog is ahogy megyek az utcán majdnem mindenki egyforma stilus tekintetében.
2015. nov. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dick Assmant, a City Interactive vissza-visszatérő hős katonáját nem is említettétek még...
2015. nov. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Randiztam egy olyan sráccal, aki nem volt az a 10/10-es pasi, aki után a csajok megfordulnak. Mégis olyan karizmatikus kisugárzása és személyisége volt, hogy az hihetetlen...volt benne valami, ami hihetetlenül vonzott.

Ezután jöttem rá, hogy a külső csak egy dolog, de mit sem ér hogyha a személyisége semmilyen.

2015. nov. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!