Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nekem az okoz sexuqlis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nekem az okoz sexuqlis izgalmat kielegülést hogy a szaunaban pisilhetek mikor egyedül vagyok a padokra és varom hogy bejöjjenek és ebben pácolódjanak az emberek az egyedi vagy más is van így?

Figyelt kérdés
2015. okt. 20. 22:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
nem egyedi, hanem beteg, és kezelésre szorulna.
2015. okt. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Sztem elég egyedi.

Amúgy csak egy pácolódni kívánó személyt kell találnod, no meg valakit, aki az összehugyozott szauna tisztításától élvez el, de akkor elég jól ellesztek hármasban.

2015. okt. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 RRR ***** válasza:
93%

hmmm

remélem egyszer ezt megköszönik neked a helyszínen

2015. okt. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Ez perverzió, és már elég kellemetlen.

Gyógyítani kellene.

2015. okt. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
pikáns az ízlésed
2015. okt. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Igazán derék fiatalember lehetsz! Remélem a kájhára is rábrunyálsz és megb@z az áram!
2015. okt. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. Attol már én is féltem parzor hogy lebukok, de ugy is letagadnám végülis hamar megszarad a pisifolt
2015. okt. 20. 23:05
 8/20 anonim ***** válasza:

Orvos mikor látott utoljára?


Ez már nem egyedi, hanem undorító. Másrészt meg higiénia.

Remélem majd összefutsz a szaunában egy olyan emberrel, akinek meg az okoz kielégülést, ha pofán b_asz, mert rájön hogy a más vizeletében pácolódik. Még jó hogy nem sza_rsz a padra, utó vagy előjátékként!

2015. okt. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
De miből jönne rá? Ha nem látja direktbe. Mert mások alatt is van folt az izzadsagtol
2015. okt. 20. 23:09
 10/20 anonim ***** válasza:
Már hiányoltam a szaunafétises kérdéseket. Nem lehet, hogy inkább az ilyen kérdések kiírására vagy a válaszok olvasására gerjedsz?
2015. okt. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!