Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltetek már úgy hármasban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltetek már úgy hármasban, hogy egyikőtök még szűz volt? Hogy történt? Hány évesek voltatok?

Figyelt kérdés
2015. nov. 4. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
2015. nov. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valsozinu a ket kerdes egy szemelytol szarmazik..
2015. nov. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Most nyáron történt a dolog, egy fesztiválon. A pár férfi tagja tök lazán megkérdezte, hogy benne lennék-e egy hármasban. Először nem tudtam mit mondani, mert szűz vagyok és nyilván ő többre gondolt, de eléggé izgatott a gondolat. Aztán este iszogattunk, nem voltam taccs részeg, csak kellően oldott állapotba kerültem és végül náluk kötöttem ki. Életemben először ny*ltam ki egy lányt és sz*ptam le valakit. Nem feküdtem le a sráccal, akkor nem éreztem úgy, hogy ott lett volna az ideje. Ettől függetlenül egy nagyon jó élménynek maradt meg, nem bánok semmit. Ha lehetőségem lenne rá, újból megcsinálnám.

Én 18 voltam, a másik lány 24, a srác pedig 27.

2015. nov. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 timeamagdolna válasza:
Hááát, én elég nagy baromságnak tartom, hogy a LEGELSŐ szexuális élmény egy "édes hármashoz" kötődjön, mert ez a felállás rögzülni fog egy életre. (amúgy nincs ellene kifogásom :)
2015. nov. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!