Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet az oka annak hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak hogy egy népszerű, magabiztos fiúnak még nem volt barátnője, és szűz?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy tényleg nem akarja, vagy csak nem meri?

2015. nov. 1. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
meleg...
2015. nov. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges hogy olyan mint én.

Tudja hogy a mai kapcsolatok rövidek lennének vagyis a első pár darab ezért egyáltalán nem akar ilyen értelmetlen rövideket átélni.(én is így vagyok vele)

És ezért ő csak idősebben akar mikor már felnőtt és jómódúb lesz mert akkor már nem olyan nagy a esély hogy belebukjon egybe.

De eséjes hogy tényleg nem akarja mert azt gondolja úgy sem menne.

Nekem egy volt az is 18 éveset és másfél éves azóta meg úgy vagyok vele minek több elég volt egy is.


20/f

2015. nov. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mert valszeg nem népszerű:DD
2015. nov. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csúnya és/vagy alacsony.
2015. nov. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én nem voltam túl népszerű, néha sikerült valamennyit kivívni, leginkább stílussal, ésszel (nem izmos test, jóképűség, vagy pénz), de így sem tudtam elkerülni, hogy ilyenkor ne teperjen le egy-egy csaj ... Szóval gyanús ... :-S
2015. nov. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!