Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, ti hagyjátok, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ti hagyjátok, hogy a veletek együttélő férfi házimunkát végezzen és ezzel elveszítse szexuális vonzerejét?

Figyelt kérdés

Egy kutatás szerint az a férj, aki rendesen kiveszi a részét a házimunkából, a feleség szemében egy idő után sokkal inkább segítőtárssá válik, és egyre kevésbé emlékeztet ellenállhatatlanul vonzó férfira.


[link]



#házimunka #szexuális vonzerő #háziasított férfi
2015. nov. 4. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Nekem pont az a vonzó, hogy segít. Nah meg akkor több idő van szexelni.
2015. nov. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
Nem. Biztos hogy nem hagynam. Semmi olyasmi. Amugy sem tudom elviselni ha valamit nem en csinalok :D ez az en dolgom. Semmi keresni valoja a tisztitoszerek vagy porszivo korul :)
2015. nov. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%

en sokszor segítek a bnőmnek mosogatásban, takarításban stb.

lehet ezert sz*r a szexuális életünk?!

2015. nov. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen segítek páromnak a házimunkában (persze vannak kivételek, amit én főznék azt nem ennénk meg, ha mosogatnék, akkor meg már nem lenne miből enni. :D), pusztán azért, hogy több időt tölthessünk együtt. 4 éve vagyunk együtt és a szexuális étvágyunk cseppet sem csökkent.
2015. nov. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ellentétben azzal a férjjel, aki a kanapén ülve nézi a meccset, sörözik és böfög...
2015. nov. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs szexibb látvány egy félmeztelen férfinél aki szakadt farmernadrágban pakolászik a konyhában, fog egy törlőt és gyengéd mozdulattal kitörölgeti belülről a poharakat...máris dobnám fel magam az asztalra neki. De azt még jobban bírnám ha letörölné a konyhapultot mosogatás után, aztán feldobna a pultra és közölné, hogy jöhet a desszert...hátulról! :-)))
2015. nov. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6:

ugyenezt érzed akkor is, ha a pasid csinálja ezt?

2015. nov. 4. 17:05
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen ostoba szexista hozzààllàs ez?

Nekem alap hogy a kapcsolatbam egymàs tàrsai vagyunk minden téren, ìgy a segìtőtàrs jelző nem vesz el a 'fèrfiassàg' èrtèkèből, hae sokkal inkàbb hozzàad.

A nyàron besegìtettem pl a pàromnak a lèpcsőcsiszolàsban, festèsben. Együtt vègezzük a hàzimunkàt, legalàbb olyan jól főz, mint én. Az főz, aki èppwn ràèr.

Falra màszok (màszunk) az ilyen múlt szàzadi elhatàrolt szerepektől, hogy a "hàz rendben tartàsa a nő feladta", meg hogy a "nőnek a komyhàban a helyr" stb. Maximim akkor lehet elvàrni hogy a nő vègezzen minden hàzimunkàt, ha esrtleg nem dolgozik egyébkènt rendes munkahelyen. Akkor is megegyezès alpjàn. Nàlunk olyan sincs hogy 'csalàdfő' ,tàrsak vagyunk.

Ja , a legfontosabbat kihagytam: k**va jó a szex

2015. nov. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nem akar házimunkát végezni, akkor velem ugyan nem fog lakni. :D
2015. nov. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

8:

Ez elvileg nem csak egy hozzáálás,hanem tudományos megfigyelés:)


[link]


ezt mondja a kutató:


“Couples in which men participate more in housework typically done by women report having sex less frequently. Similarly, couples in which men participate more in traditionally masculine tasks—such as yard work, paying bills, and auto maintenance—report higher sexual frequency.”

2015. nov. 4. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!