Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Gyakori jelenség ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Gyakori jelenség ez?

Figyelt kérdés
A barátommal 4 hónapja vagyunk együtt , rendben vagyunk de nem szereti a csókot , sem a puszikat.. engem pl felizgat ha csókolózunk (inkább 'nánk') de ő szexnél is inkább kerüli , néha megcsókol a kedvemért , de ő maga nem szereti. Van még ilyen fiú aki nem szeret csókolózni vagy puszilkodni? Lányok ti mennyire viselnétek el az ilyesmit? Én nagyon szeretem és izgat is ha csók van de ő nem szereti és nem szeretném erőltetni . Másnak is van ilyen?

2015. nov. 4. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Erősen introvertált embereknél előfordulhat, hogy nehezen és lassan oldódnak fel. Párommal 4 éve vagyunk együtt, de vannak olyan napjaim, hogy azt sem bírom elviselni, ha hozzámér vagy megsimogat. Tudom, borzasztó meg minden, de már elfogadta, hogy néha nekem is vannak "nehéz napjaim" :) Nem mondom, hogy a barátod esetében is konkrétan erről van szó, lehet egyszerűen csak attól fél, hogy rossz illatú a lehelete. Lehet volt már ilyen negatív élménye. Vagy egyszerűen csak nem bírja a nyálcserét. :)

28/F

2015. nov. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csókolózni imádni való, fincsi dolog... bárhol, bármikor :)



23/f

2015. nov. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én se nagyon szeretek, de tény hogy eddig sosem én kezdeményeztem és nekem estek, illetve fogalmam sincs hogy kell csókolózni. :D
2015. nov. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én az esetek 80%-ában nem szeretek csókolózni. Vagyis egy darabig igen, de aztán amikor már olyan sokáig kell csinálni hogy már levegőt is alig lehet kapni akkor az már túlzás szerintem... nem értem a lányok mit szeretnek benne annyira :D
2015. nov. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem csak a lanyok szeretnek csokolozni hosszasan


21f

2015. nov. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én párom se egy puszilkodós/csókolózós típus. De előjátéknál mindig csókolózzunk( hisz tudja hogy arra nagyon felizgulok), és szex közben is meg-meg szokott csókolni.
2015. nov. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az én volt barátnőm meg szex közbe nem szerette annyira ahogy észre vettem... ez nem fura??
2015. nov. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!