Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kialakul a zaklatás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakul a zaklatás?

Figyelt kérdés

Ha egy nőnek nem tetszik egy tök normálisan udvarló férfi, vagy eleinte igen! De aztán meggondolja magát és elutasítja. Lelép, nem válaszol az üzeneteire,hívásaira. A férfi tovább keresi mert nem tudja miért "nem"? Vagy sejti ő hogy mondjuk a külsőségek állnak az elutasítás mögött de szeretné ha ezt a nő mondja ki.


Szóval ha tovább keresi, már azonnal egy undorító,őrült,szemétláda lesz a férfi akinek csak nagyon bejött az adott nő?


2015. nov. 5. 08:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem probald felfogni es ne alazd magad h futsz egy olyan busz utan ami nem vesz fel
2015. nov. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egy határig nem az, de azon túl zaklatás. Én is nehezen viselem, ha valaminek nem tudom az okát. De zaklatni nem fogok senkit sem. Értelmes felnőtt férfiként sem teszrk olyat.

Lehet csak nem akar megbántani hogy ezt kimondja.

33F

2015. nov. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Noren1989 ***** válasza:

És természetesen senki nem tudja, h hol a határ.

26/F

2015. nov. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Igen, kialakul. Ha tovább keresed, erőszakoskodsz vele, magyarul zaklatod, miután elutasított, kimondta, értésedre adta, hogy nem, akkor te nem egy normálisan udvarló férfi vagy, hanem egy zaklató.
2015. nov. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha már egyszer lelép, nem fogadja a hívásaidat, nem válaszol az üzeneteidre, akkor egyértelmű, hogy nem akar tőled a továbbiakban semmit. Lehet eleinte is csak udvariasságból fogadta a bókjaidat, az udvarlásodat és te nem vetted észre az erre adott jelzéseit, melyben már akkor tudatta, "aranyos tőled, hogy próbálkozol, de nem vagy az esetre"!

Ha ezek után tovább nyomulsz - még ha csak válaszokat keresel a miértre - akkor nem vagy valami "Grállovag"!


Ha eddig nem mondta az okot, törődj bele a kialakult helyzetbe és ne "zaklasd" tovább, hanem gondolkozz el rajta miért történhetett mindez! Ez lenne a normális viselkedés.

2015. nov. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem, eleinte ő kezdeményezett ha mondhatjuk így! Semmi udvariasságról nem volt szó! Velem akart lenni. Nekem meg nagyon megtetszett, csak később döbbentem rá hogy ez szerelem mert korábban sose voltam szerelmes. De valami megváltozott vagy csak szórakozott velem és nagyon kegyetlenül abbahagyta a velem való kommunikációt.Én meg úgy éreztem végre itt egy lány aki tökéletes, mind jellemre mind külső igényeimnek. Erre vége és kimondott ok nélkül.
2015. nov. 5. 10:24
 7/11 anonim ***** válasza:
A lényeg az, hogy vége. Ebből kéne kiindulnod.
2015. nov. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Már elfogadtam! Csak rossz mert még mindig gyakran eszembe jut.
2015. nov. 5. 10:55
 9/11 anonim ***** válasza:

én a kérdező pártján állok,

normális viselkedés az lenne, ha a nők választ adnának, ez a minimum ami kijár a másik embernek,a tisztelet, hogy kérdez én válaszolok, amikor gy nő válasz nélkül lelép és megkeresésre sem válaszol az egy aljas gerinctelen dolog,

az ilyen remélem visszakapja ugyanezt az élettől és majd tanul belőle, pl: mit szólna ha csak úgy kirúgnák a munkahelyéről és választ sem kapna


gyűlölöm az ilyen nőket akik alapvető tiszteletet nem tudják megadni

2015. nov. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Gondolom csak szórakozott veled... te meg beleszerettél. Sajnállak! Vannak ilyenek...

És gerinctelen dolog egy szó nélkül lelépni.

2015. nov. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!