Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Péniszgyűrűt használtatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Péniszgyűrűt használtatok már? Melyik milyen érzés?

Figyelt kérdés

Vannak szilikon fixek és szorítható is (esetleg rezgő)

Meg csak pénisztörzsre és olyan is amibe a golyókat is átfogja.


Melyik milyen érzés?



2015. nov. 5. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Én egyet próbáltam eddig, amit egy FHM-hez adtak ajándékba (amikor még volt FHM)

Kemény lett tőle a dákó, mint a beton, mert nem engedte a vért folyni, vastagon látszottak az erek, és pár perc után már nagyon szorított, le is vettem. Próbáltam később is, hátha végig bírom egyszer, de mindig szorított.

2015. nov. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell ilyet megvenni. Én magamnak készítettem méretre. műanyag csőből, olyan, mint a horgászok karika-kapásjelzője, csak össze van ragasztva. ernyedt állapotban teljesen lazán kell felmennie, csak merevedés után szabad szoruljon, és amikor kész vagy ugyanolyan könnyen lerántom. Ha jó a méret, akkor nem árt meg, mint ahogy írják itt az okosok. A szexshopos hülyeségeken csak az extrát kell megfizetni, merevedési zavarra teljesen sima gyűrű a legjobb!
2015. nov. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Régebben kipróbáltuk a rezgős durex péniszgyűrűt, viszont mint kiderült, ez csak a csajt izgatta, én konkrétan semmit sem éreztem belőle...
2015. nov. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!