Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben nagyon izgató...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben nagyon izgató számomra mikor látom a barátnőmön, hogy picit fáj neki. Ez miért van? Teljesen gáz? Más is van így ezzel? 24F

Figyelt kérdés

nem ütnék meg egy lányt sosem, nem erre kell gondolni, de valahogy akkor tudok igazán kielégülni, ha látom a barátnőm arcán, hogy fáj neki kicsit az együttlét, nem a nyers fájdalomról beszélek, fontos, hogy élvezze ő is a szexet, legyen orgazmusa. jókat szeretkezünk, nem alázom, nem vagyok vele durva, de ha nem látok rajta egy kis fájdalmat számomra lelkileg nem nyúlt olyan élvezetet a szex.

a mindennapi éledben törődök a barátnőmmel, kedves vagyok vele, figyelek rá, sok helyre elmegyünk, élvezzük az életet, boldogok vagyunk egymással, de van nekem ez a hülyeségem.. nem tudom, hogy miért, hogy mitől.. de egyszerűen borzasztóan felspannol mikor látom rajta, hogy picit fáj neki, szenved kicsit, egyszerűen még jobban kívánom akkor, majd megveszek.. ezért szoktam kérni, hogy csináljuk análba, érzésre nem jobb mint egy punci, de olyankor jobban kell rá figyelnem, látom rajta az élvezetet, és azt is, hogy valamennyire fáj neki, ettől pedig totál kész vagyok.. már kérdezte, hogy miért vagyok oda ennyire az análért, nem tudtam neki értelmes választ adni.. mert nem azért vagyok oda, jobb a sima szex fizikai értelemben véve, egyszerűen fejben jelent teljes kielégülést mikor így csináljuk és látom rajta a fájdalmat. nem mondtam még el neki, hogy ezért.. félek, hogy megijedne tőle, és nem bízna többé bennem.

még egyszer mondom, nem a fizikai erőszak izgat, azt egyszerűen elítélem. szóval..

valaki valami tipp? segítség? tudom illetve gondolom, hogy nehéz erre mit mondani.. és azt is, hogy valószínűleg nincs rendben velem valami, de ez van, mit tudnék tenni ez ellen?


2015. nov. 5. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szevasz teljesen normális,hogy dugás közben agresszívebbé válsz...hormonok.dominanciád meg jelenülése,hogy némi fájdalom ellenére birtokolod és ő átadja magát neked.
2015. nov. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon élvezem amikor egy picit fáj.

Nem tudom az okát, de nagyon izgató, egy enyhe kis fájdalom szex közben, vmi elképesztő!


21L

2015. nov. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ez kicsit bennem is meg van és engem a saját fájdalmam is felizgat. azt ne kérdezd miért van mert nem tudom:D ugyanúgy nagyon élvezem a szexet enélkül is, úgyhogy nem kezdek nagyon semmit a dologgal. legalábbis nem úgy, hogy neki okozzak a saját örömöm miatt fájdalmat, még ilyen anál szinten se, mert bűntudatom is lenne szal kettős érzés.
2015. nov. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Van ilyen, drága barátom, szépen elindultál a BDSM felé vezető hosszú úton. Szerintem majdnem minden férfiban van valamilyen parafília (mármint legalábbis nyomokban). Pl ha nem is valódi pedofil, de a kimondottan kismellű, szőrtelen lányokat szereti. Vagy ha nem is zoofil, de szereti, ha a csaj felvesz valami szexi szőrös holmit, nyuszifület, ilyesmit. Te kínozni és/vagy erőszakolni szeretsz, ilyened van, ezzel kell élned. (Persze nem azt jelenti, hogy köteles vagy messzire, törvénytelenségig elmenni…)


Két dolgot tehetsz, vagy megéled ezt a vonaladat, vagy elfojtod. Ha megéled, akkor se öntsd rá a csajodra, el ne mondd neki őszintén, hogy mit szeretsz pl az análban, amíg ki nem derült, hogy neki is tetszik-e. Az egy dolog, hogy bevállalja érted a fájdalmasat (mert azt gondolja, hogy neked a segge kell), de egy másik dolog, hogy szembesül azzal, hogy valójában neked a _fájdalma_ kell. Ezt nem biztos, hogy fel tudja dolgozni. Maximum szép lassan derítsd ki, hogy vonzza-e, pl olvasta-e a Szürke 50 árnyalatát, mit gondol, stb. Semmiképp ne engedd, hogy kicsit is gyanítsa rólad, hogy ez téged érdekel: vágj semleges képet, mintha csak az ebédet kérdeznéd, tedd el a választ, ne üsd tovább a vasat. Aztán legközelebb újabb kérdés, stb.


A megélés egy másik útja, ha csak filmeket nézel, nem puhatolódzol a csajod felé. Van megerőszakolós film, van olyan, ahol fájdalmas a szex a csajnak, van korbácsolós, van olyan ahol totál padlóig alázzák a nőt. Hamar kiderítheted, hogy mi az, ami valójában vonz. De vigyázz, nehogy az legyen, hogy a normálisat már nem is élvezed.


Ha az elfojtást választod, akkor nem kell szembesülnöd a sötét oldaladdal: nem nézel ilyen filmeket, nem mondod el a csajodnak, s ha lehet, nem is élvezkedsz a fájdalmában. Ennek ennyi az előnye, nem kell reggel a tükörbe nézned úgy, hogy azt mondod, íme egy rongy alak, aki nők megkínzásáról fantáziál, miközben mondjuk amúgy ha egy lány bajba kerülne, megmentené. Miközben kifelé a becsület bajnokának képét mutatja. Ezzel amúgy együtt lehet élni, főleg ha felismered, hogy milyen sokan vannak még így. A hátrány nyilvánvaló: esélytelen, hogy kiteljesedjen a szexualitásod.


A legjobb persze neked az lenne, ha kiderülne, hogy a csajodat titokban pont ez érdekli, és szépen együtt fedeznétek fel ezt a világot. A legrosszabb pedig ha kitálalsz és megundorodik tőled és/vagy te is magadtól. Dönts, hogy mit kockáztatsz.

2015. nov. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
persze végülis csak világosan leírta, hogy nem szeret erőszakolni és nem kínoz. messze áll a kettő egymástól, saját magamon is tapasztalom az érzést. szex közben nagyon sok embernél a gyönyör és a fájdalom kicsit összemosódik és válthat ki nemi izgalmat. ez még nem jelenti azt, hogy egy év múlva nőket fogok verni és élvezni fogom. ha láttam halloweenkor egy macskának öltözött csajt és szexi volt, akkor én most valójában a szomszéd macskájára izgultam rá? és ha tetszenek a barátnőm kis mellei és nem indulok rá a szőrös lábára, hanem jobb ha leborotválja, akkor később 5 éveseket fogok cukorkával elcsábítani?:D ezek a szexuális perverziók nagyon nem így kezdődnek, akkor már minden ember kecskéket bszna kb. mindenkinek vannak apróbb perverzió, vágyai, nagyon kétlem, hogy ha mindenki magába néz, akkor egyszer sem izgult még fel furább dologra. ettől nem lesz valaki pszichopata. van különbség fétis és olyan beteges perverzió között, amivel már másokban kárt teszel.
2015. nov. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Uh, ez kemény.
2015. nov. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%

„ez még nem jelenti azt, hogy egy év múlva nőket fogok verni és élvezni fogom. ha láttam halloweenkor egy macskának öltözött csajt és szexi volt, akkor én most valójában a szomszéd macskájára izgultam rá? és ha tetszenek a barátnőm kis mellei és nem indulok rá a szőrös lábára, hanem jobb ha leborotválja, akkor később 5 éveseket fogok cukorkával elcsábítani?”


A szövegértési nehézségeiden nem segíthetek. Nem írtam olyat, hogy ha tetszenek a kis mellek, akkor holnap már mész is cukorkát osztogatni. Sőt pont hogy azt írtam, hogy ez nincs így törvényszerűen. Csak a nagyon egyszerű emberek – amilyennek te is mutatod magad – gondolják azt, hogy csak két véglet van. Csak annyit mondok, hogy ez az agyadnak az irányultsága, erre vagy huzalozva. A 0 és a 100% közt vagy valahol, ahol a 100% a totál pedofil (vagy totál zoofil stb), de ha a 0-hoz közeli végen vagy, akkor kimondottan felfordul a gyomord a pedofiloktól, ellenben a lány puncija legyen szőrtelen a melle legyen kicsi, sőt ha lehet akkor a nagy ajkak fedjék a kis ajkakat, illetve esetleg élvezed a tanár-diák típusú szerepjátékokat. Ez mind legális, és jó eséllyel soha nem lépsz közelebb az illegálishoz.


Aki a fájdalmat élvezi, és azzal hitegeti magát, hogy ez csak egy kis dominancia, annak van egy rossz hírem. Ez a tagadás csak önámítás, mert nem akarsz szembesülni azzal, hogy végülis egy kezdő BDSM-fan vagy, valahol a 0 és a 100% közti úton. Mi is a D a BDSM-ben? Dominancia? Jaj-jaj, akkor most rossz ember vagyok? A BDSM fantáziák nagyon elterjedtek az emberek közt, nem kell ettől vadállatként tekintened magadra (ahogy akkor se, ha megkéred a barátnődet, hogy öltözzön iskolás lánynak vagy vegyen fel cicajelmezt). A BDSM azonban, szemben a pedofíliával mondjuk, legális, így aki mutat egy kis érdeklődést, az könnyebben és legálisabban jut lépésenként közelebb a 100%-hoz (még ha soha nem is éri el).


Sokan írják, hogy hát a kéj meg a kín mennyire hasonló, összemosódik. Kéj a kínon keresztül. Tudjátok ki írta ezt le? Az a De Sade márki, akinek nevéből a szadizmus kifejezés jön. Mi is a BDSM-ben az S? (Aki meg szerette ha kínozták, az a bizonyos Sacher-Masoch, akinek a nevéből az M jön…) Szóval drága feleim, megvan a D, megvan az S, ahogy elnézem van egy M-ünk (hú de szeretnék találkozni veled), mit akarunk még? Ja, lepontozgatni egymást, mert valaki kiáll és elmondja ami magától értetődő, mert akkor nem kell tükörbe néznetek? Helló, én kb 20 éve élek ezekkel a vágyakkal együtt, és még nem vágtam fel az ereimet.

2015. nov. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor keress normál aktusnál olyan pozíciót amiben már a méhszját döngeted, engem az indít be nagyon, imádom, jó érzés de fáj is, és a párom tudja, hogy nekem szükségem van egy kis fájdalomra és egy kis alázásra néha és imádom amikor így csináljuk.

Ha kikötözőset játszotok, ott a kényelmetlenség miatt léphet be egy enyhe fájdalom érzés.

Én imádom amikor az ágyhoz bilincsel, lábaim a fülemhez és dönget ezerrel, ütközésig nyomva....

2015. nov. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!