Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Teljesen frigid lettem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen frigid lettem?

Figyelt kérdés

Három éve lassan,hogy össze költöztünk a párommal. Én Nő/24,Ő pedig Férfi/33.

Abszolút nem kívánom a szexet.

Csak az összebújás érdekel. Egy hónapban egyszer szerelmeskedünk,talán még túloztam is.

Ő sem igazán kezdeményez.

Mi lehet a baj? Már arra is gondoltam,hogy a fogamzásgátló miatt lettem ilyen hideg!

Trollkodók kíméljenek,ha lehet.

Kérlek adjatok tanácsot, mert szeretném megmenteni a kapcsolatomat. Egy csodás férfi, és mellette képzelem el a jövőmet.



2015. okt. 18. 01:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A fogamzasgatlo csinal ilyesmit. Lehet ki kellene probalni egy masik fajtat. Vagy gumival vedezekni es akkor nem Kell a szervezeted feleslegesen szennyezni.

18/L

2015. okt. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha abba hagyom,kb mennyi idő, még "rendbe jövök"? Én is gondoltam illetve gondoltunk erre a megoldásra.
2015. okt. 18. 01:31
 3/13 _Harry Potter_ ***** válasza:

Inkább aszexuálisnak tűnsz. Nem akarlak elkeseríteni de megítélésem szerint sehogy nem lehet megmenteni, mivel a pasas szemmel láthatóan nem képes téged beizzítani. 3 év bőségesen elegendő arra, hogy valaki kiismerje a párját, hogy hol illetve mi jó neki, és még fokozza is a dolgokat.


Te döntesz: maradsz emellett a pasas mellett és továbbra is romokban marad a szexuális életed, vagy erőt veszel magadon és keresel egy olyan fickót, aki nem csak lelkileg, hanem szexuálisan is ki tud téged elégíteni.

2015. okt. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Azért a szex nem minden ám!

Csodálatosan érzem magam vele.

Egyszerűen imádjuk egymást, lelkitársak vagyunk. És nem utolsó sorban nagyon sokmindent elő teremtettünk már közösen három év alatt.

2015. okt. 18. 01:54
 5/13 anonim válasza:
Ügy viselkedtek mintha testvérek volnátok és nem szeretői egymásnak.Vissza kell szereznetek a másik iránti csodálat érzését. Úgy értem, hogy a két nem közötti vonzalmat. Ki kell törni a hétköznapi szürkeségből. Legyetek kreativak, újjitsatok. Menjetek pl. olyan helyekre ahol még nem jártatok soha. Egy kapcsolat nagyon el tud laposodni ha nem ápolják a tüzet. És mrg fogjátok látni, hogy vannak még a másikban ismeretlen tulajdonságok.
2015. okt. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 _Harry Potter_ ***** válasza:
0%

Kérdező, pont ezért mondtam, hogy neked kell döntened.


Ha úgy döntöttél, hogy neked nem fontos a szex, mert az nem minden (hazugság, de mindegy), akkor maradj a pasid mellett. Senki sem kényszerít rá, hogy válts.

2015. okt. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Túlságosan szeretjük és tiszteljük egymást, hogy küzdelem és kitartás nélkül csak úgy eldobjuk egymást. Ráadásul úgy, hogy nem próbáltunk megoldást találni.

Ja,és nekem Ő nem egy "pasas".

2015. okt. 18. 02:12
 8/13 _Harry Potter_ ***** válasza:
80%

Ez nagyon szép tőletek, csak egy problémával nem számolsz: az ember biológiai lény, akinek testi és lelki szükségletei egyaránt vannak. Feltételezem, még mindig nem voltam meggyőző, ezért hozok egy példát.


Biztos hallottál már olyan esetekről, hogy 15-20 éves kapcsolatok dőlnek össze, házasságok is, mert az egyik félrelépett. Mit gondolsz, mi lehet ennek a hátterében? Nyilván az, hogy aki félrelépett, nem szerette igazán a másikat. Mielőtt bekajálnád ezt a maszlagot, had hívjam fel a figyelmedet az alábbi negatív párkapcsolati modellre:


Két ember összejön egymással, de nem jó a szex a csajnak. A férfinek nincs igénye rá, mert munkamániás, vagy aszexuális, de mivel a csaj ki szeretne elégülni, az nagyon vágyik egy kiadós szexre. Mit gondolsz, a főhősnő milyen lépéseket fog tenni ennek érdekében? Az alábbiakat:


- Verbális kommunikáció: megpróbálják megbeszélni a dolgokat

- Változatos szexhelyszínek tömege

- Különböző káma-szutra pózok és társai


Végül semmi sem vezet eredményre. A csajt érzelmek kötik a férfihoz, ezért úgy dönt, hogy lényegében a szex nem is olyan fontos. Telnek múlnak az évek, 1 év, 2 év... 10 év múlva már azt se tudja mi a szex azóta nem szeretkeztek, vagy ha igen, közbe még arra is volt ideje, hogy a villanyszámláról gondolkodjon már annyira monoton az egész. Végül megjelenik a színen egy hódító 5 év múlva, aki elrabolja a nő szívét, és 15 év múlva végre kefél egy jót.


Ezután a történet főhősnője kerül a ribi szerepébe, a férfi pedig a szegény átvert szerepét kapja meg. Sajnos ennek a modellnek komoly valóságalapja is van, tehát a szex kérdést nem kéne annyira félvállról venni!


Mindenesetre, sok sikert kívánok neked Kérdező, hogy meg tudjátok oldani >>valóban<< a problémákat.

2015. okt. 18. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szerintem nem ez a megoldás és kész ;)
2015. okt. 18. 02:36
 10/13 anonim ***** válasza:

Az 1 es vagyok. En szedtem egy ideig fogamzasgatlot es meg mindig nem jott teljesen rendbe a havim azota (1 eve volt) de a hangulatom meg a tobbi dolog 1-2 honap alatt vissza allt.

18/L

2015. okt. 18. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!