Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan alakul ki egy szexkapcs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan alakul ki egy szexkapcsolat két ember között? Hogyan kell kezdeményezni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
23 évesen folytom hallom baráti társaságomban lányoktól hogy ennél meg annál alszanak de csak szexelni mennek oda. De én is próbáltam így ismerkedni lányoknál és mindig bunkóként jöttem ki hogy csak erre hajtok stb. De legtöbb csaj meg manapság nem veri nagydobra a szexet akkor csak én fogok ki szentfazék csajokat?
2015. nov. 5. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Én neten kerestem, ott legalább előre lehet tisztázni mindent, nincs semmilyen félreértés. 26L
2015. nov. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mert lehet nem így kéne kezdeni. Legalább egy jaffát megitathatnál előtte a csajjal. Egy kis ismerkedés, beszélgetés kellene, nem? Vagy sok a befektetett energia?

33F

2015. nov. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egy kis tere-fere nem árt aztán kérdez rá benne volnál egy kis ..... általában benne vannak!
2015. nov. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de mivan ha jobban megkedvel és csak megbántom, jobb elején tisztázni
2015. nov. 5. 18:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez benne van a pakliban.
2015. nov. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előbb kell lefeküdni, utána pedig megbeszélni, hogy bár megtörtént, de kapcsolatot nem szeretnél; viszont a szex jó volt, azt lehetne ismételni.

Persze ez mondjuk egyéjszakásnak indulóból lehet, nem egy hónapokig tartó randizós, ismerkedős kapcsolatból ...

2015. nov. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!