Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem élvezem a szexet. Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem élvezem a szexet. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyok együtt a barátommal, elég hamar le is feküdtünk. Nekem ő az első mindenben. Viszont elég rossz, hogy sosem tudok elélvezni, vaginálisan legalábbis nem. Ez mitől van? Mármint, tudom, hogy nehéz egy csajnak elélveznie, de akkor sem sikerül, ha ujjal csinálja. Reménykedjek még, hogy egyszer összejön, vagy csak szimplán törődjek bele?


18/L



2015. nov. 5. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmiképpen sem a Te hibád ha nem tudsz elélvezni.... Sajnálom... de remélem belejön a srác :)
2015. nov. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Sokan nem képesek a vaginális orgazmusra. Dehogy egyáltalán nem élvezed.. Nem akarlak elkeseríteni de akkor cserélj partnert
2015. nov. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De másfajta orgazmusod van? Mennyi az előjáték? Mennyire leszel nedves? Volt mar előtte más partnered akivel jobb volt? Sok itt a megválaszolatlan kérdés!
2015. nov. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy ő az első mindenben. És csak ezért nem váltanék partnert : ) Másfajta van, vaginális nem volt ég.És beszoktam rendesen nedvesedni :D
2015. nov. 5. 22:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát majd akkor kialakul. Ne hanyagoljátok el az előjátékot. Jó hosszú előjáték és te is nagyobbat élvezel
2015. nov. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A lényeg, h VAN!

Szex közben is izgassátok a csiklód, illetve ujjal célirányosan a hüvely has felöli részén keregéljetek hívogató ujjtartással, mozdulattal. Ha nagyi nem megy és mindenképp szeretnéd elénicérdemes egy hajlított végű vibrivel próbálkoznotok.

2015. nov. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Punciális orgszmusod legyen, ez a lényeg.

;)

2015. nov. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elfelejthetrd a vaginalis orgazmust. Lehet szar hallani, de vannak akik keptelenek ra, akar mit csinalsz.
2015. nov. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!