Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mást is izgatnak a panel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is izgatnak a panel telepi csajok?

Figyelt kérdés
Engem nagyon nemtudom megmagyarázni miért
2015. nov. 7. 10:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Azért, mert búzi vagy.
2015. nov. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
panel telepi csajok? ez mi a sz.rt jelent? És Te mi vagy ?p.r.szt vagy s.ggf.j?
2015. nov. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
És én miért olvastam ezt panel telepi csapoknak?
2015. nov. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
kertvárosi vagyok
2015. nov. 7. 11:05
 5/11 anonim ***** válasza:
6%
Engem is izgatnak. Mert olyan proletárok akiket nagyon meg lehetne baaszni és még meg is köszönnék utána. Taknyosra szopatod őket a panel tövében. kiiirály
2015. nov. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
10%
Izgatnak a szotyiköpködő fullcapes tirpákok?:D 22\L
2015. nov. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha valaki lakótelepen, panellakásban él az tirpák? Kikérem magamnak. Miért kell általánosítani? Nekem ez új... szóval tényleg le kell nézni azt aki ilyen helyen él? Nem lakhat mindenki kertes házban, ha belegondoltok, akkor a sok embernek nem lenne hol élni, plussz nem is teheti meg mindenki.hogy kertesházban éljen.

Én panellakásban élek,és nőttem fel a normális családommal. Okos,tanult szülők neveltek fel. Egyetemre járok, és mellette dolgozok.

2015. nov. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Kisjányom! Azért mert valaki egyetemre jár , azért még lehet sík hülye. Te is lehet pl takarítani jársz egyetemre. :) itt arról van szó hogy a panelprolik nagy százaléka ilyen. Sajnos.
2015. nov. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Orvosira járok a debreceni egyetemre :)
2015. nov. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szánalmas,hogy felsőbbrendűnek tartják magukat a kertvárosiak, kertes házzal rendelkezők.

Az olyan emberek nagy százaléka pedig bűnöző családból származik. Nekem ez a tapasztalatom. Ja hogy erről már nem beszél senki.:)

2015. nov. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!