Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Testépíkről mi a véleményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testépíkről mi a véleményetek lányok? Tetszik vagy nem szeretitek a kigyúrt férfiakat?

Figyelt kérdés
2015. nov. 7. 13:23
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*testépítőkről
2015. nov. 7. 13:24
 2/16 anonim ***** válasza:
74%

Köztudott, hogy undorodnak tőlük, ahogy a jóképű férfiaktól is.

Majd mindjárt meglátod :)

Álszenteskedés level 1000000000000000

2015. nov. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom kérdező, hogy lelőttem a kérdésed, de nem tudtam kihagyni :D
2015. nov. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Hát már ne is haragudjatok, de a testépítők a legtöbb nőnek nem tetszenek. Szerintem ők inkább a saját körükben, a fitness csajok között tudnak keresgélni.


FYI valamelyik nap megláttam a rubinrékát valami ugrálós műsorban azt hittem odahányok. Ez mindkét nemen borzasztó látvány.

2015. nov. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Aki minden féle doppingszer nélkül van kigyúrva, az nem tud túlzásba esni, sok munkával csak arányos, szép testet tud kialakítani, és ragadnak rá a csajok! Tapasztalat!
2015. nov. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
A kondiban a gyurmagyurik mindig nézegetik magukat a tükörben, meg mosolyognak maguknak, meg pózolnak maguknak, és én csak azon vagyok kibukva, hogy ha bejön egy csaj a kondiba, én vagyok az egyetlen aki megfordul utána és megnézi. Ezek meg csak vigyorognak magukra a tükörben. :D Sztem ez is sokat elárul.
2015. nov. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Hú, de sok itt az általánosítás. Szóval nekem bejönnek, kimondottan ez az ideálom. Igazából én is próbálom fejleszteni a testemet (most van egy kisebb kihagyásom, egészségügyi oka van), de egyébként a kajára is figyelek, edzek, fontosnak tartom, hogy jól nézzek ki. Persze mások emiatt itt ezen az oldalon leszóltak, hogy milyen felszínes vagyok és csak ezzel tudok foglalkozni. Biztos mindenki olyan jól ismer, hogy ezt megállapítsa.:D Szóval, ha valaki emiatt beszól az irigy.:D


A testépítők közül azok jönnek be, akik natúrba tolják. Egy szálkásan izmos férfi számomra kevésbé vonzó, mint egy tömegelős, nagyobb izomzatú férfi.:)

2015. nov. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
nekem az izmos de nem túlzóan izmos típus tetszik. Vági Bence az éden hotelből neki még elfogadható teste van az a határ.
2015. nov. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

7-es: Én meg azt bírom, hogy ha ellentétes véleményem van, vagy egyszerűen csak más dolgok jelentenek számomra prioritást, akkor érdekes módon mindig "egyszerűen csak irigy" vagyok. :)

28/F

2015. nov. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Irritálóak. Csak a saját testükkel törődnek, de azt is olyan szinten feledzik hogy az már egészségtelen, semmi másról nem tudnak beszélni és nem sok eszük van.
2015. nov. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!