Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milfek, szeretitek, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milfek, szeretitek, ha egy fiatal srác "mély benyomást" tesz rátok?

Figyelt kérdés
kort is írjatok, köszi
2015. nov. 1. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene még egyszer átnézni a leckét, így szünet utáni első tanítási nap előtt?
2015. nov. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Na ezért nem lesz neked soha sem idősebb barátnőd... Ezt a milf megnevezést én lealacsonyítónak tartom. Milf... mintha ezzel azt mondanád, hogy vén k**va...


Vannak olyan érettebb nők akik tényleg szeretnének fiatalabb párt, de nem az ilyen csak a kufircoláson járó eszű kisfiúcskák, hanem olyan aki a korát meghazudtolóan képes érettebben gondolkodni.

2015. nov. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Mi ez a milfes baromság? Mi? Eszedbe jut, hogy nőkről beszélsz? Gusztustalan és gyerekes vagy!

33F

2015. nov. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden nap elmondom neked az első leckét.


Ha egy nőt milfnek hívsz, tőle már nem kapsz puncit!


Ezt írd le!

2015. nov. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 electroman75 ***** válasza:
Egy nőnek férfi kell, nem gyerek.
2015. nov. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 561 ***** válasza:
100%
Igazi NŐK után érdeklődsz milf- es dumàval? Sztem igazi puhap öcs vagy aki mem tud semmit nyújtani a korosztájának,senki nem áll veled szóba és azt gondolod majd szerencséd lesz az igazi nőknél.Tévedsz.Megalázod őket.Egész életedben le fognak sajnálni.Mást nem is érdemelsz.
2015. nov. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Most pedig mars a sarokba!
2015. nov. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%

habár ez a kérdés valóban azt tükrözi, hogy az amerikai pite után te is reménykedsz egy Stifler mamájában. De szerintem te nem a milf szót kerested, hanem a mindenre kiéhezett nőt, akinek justin bieberek jönnek be.

Amúgy nem akarok vitát szítani, de igazából a milf mozaik szó nem azt jelenti, h érett nő, aki fűvel fával, hanem, mondjuk úgy, dögös anyuka.

Látod, így megfogalmazva ugyan azt, talán bókolsz sértés helyett :D

szerintem.. de ez is csak egy vélemény

2016. febr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!