Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm apja és az apjának...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm apja és az apjának az élettársa aktív szexuális életet él úgy, hogy az apja 41, az élettársa pedig 60 (! ) éves! Szerintetek ez egészséges?

Figyelt kérdés
Szerintem még a kapcsolatuk is durva, nem még az, hogy minden éjjel szexelnek... 60 évesen befőttet, ebédet meg sütit kéne csinálni, nem "gyereket"... Szerintem egy kicsit beteg ez, egy 60 éves nőtől.. :o

#szex #mature #mama #szex öregen #szex idős korba #szex 60 évesen #időskori gyerekvállalás
2015. nov. 7. 17:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%
De hülye vagy .
2015. nov. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 pinkpancser ***** válasza:
78%
Szerinted hány évig engedélyezett a szex?
2015. nov. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%
egyáltalán nem a te dolgod. miért foglalkozol vele?
2015. nov. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Tudom, nincs életkorhoz kötve de azért 60 évesen elég brutálisnak tartom..
2015. nov. 7. 17:20
 5/24 anonim ***** válasza:
78%
Tényleg borzasztó. Szerintem ideje lenne felvilágosítanod őket.
2015. nov. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Csak meglepő volt számomra mikor először mesélte barátnőm, néha belegondolok és a hideg is kiráz...
2015. nov. 7. 17:21
 7/24 anonim ***** válasza:
78%
De gyökér vagy. :D
2015. nov. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
53%

Én férfi vagyok, és még a 41-től is messze vagyok, de szoktam szexelni és sütit, befőttet is csinálni.


Lehet igénye egy 60 éves nőnek is a szexre, és azt az általa elérhető legjobb férfivel akarja majd kivitelezni, ez a barátnőd apja. Akinek nyilván szintén van igénye a szexre, de vagy vonzódik az idősebb nőkhöz és/vagy nincs olyan szinten (kinézet, stílus, anyagiak, egyéb lehetőségek), hogy egy 24 éves frissen diplomázott csinos jogász-közgazdász csajt vigyen a egy wellness-hotelbe, és ez maradt neki. De ő tudja élvezni.

2015. nov. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Ba**szki, szerintem 18 évesen más a szex mint 60 évesen.. :D Pont ezért nehéz belegondolnom..
2015. nov. 7. 17:22
 10/24 aperitif ***** válasza:
86%

A szex az szex 18 évesen is, meg 60 évesen is. Persze, óriási a különbség, de amíg valaki 18 éves, addig csak egy félét ismer, 60 évesen már tudja, hogy mi a különbség. Például, hogy sokkal felszabadultabban tudja élvezni a szexet.

Nem hiszem, hogy a szex, és úgy általában az élet élvezete csak a fiatalok privilégiuma lenne, és egy 60 éves nőnek a sütin és az ebéden kívül nem lehetne más öröme is az életben. De ha gondolod, akkor hétfőn elmegyek a háziorvoshoz, és elmondom neki, hogy beteg vagyok, mert élvezem az életet, élvezem, és igénylem a szexet, összességében jól érzem magam, kérem, adjon erre valami gyógyszert, mert ez beteges.

2015. nov. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!