Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire aktív szexuálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire aktív szexuálisan egy egészséges 55 éves férfi?

Figyelt kérdés
Férjem 55 és minden 2.-3. napon van szex,de csak 10 -15 perc.Van,hogy ennél kevesebb.Előjáték szinte a részéről soha nincs,így gyakorlatilag ennyi idő alatt izgulok fel...és már vége is.Ez normális ebben a korban?
2013. jan. 26. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
nem. Nem normáslis. Muszájból vagytok együtt, vagy te "követelsz"?
2013. jan. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Nem, de ez nem is amiatt lenne, mert csökken az igénye.

Hanem egyszerűen nem törődik veled. Attól, hogy nem kívánja annyiszor még fordíthatna kellő időt az előjátékra.

2013. jan. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy 39 eves pasim, 3 hetente volt 2 perc szex.

Szoval ez nem a kortol fugg. Egyszeruen onzo es nem torodik veled.

Regebben is ilyen volt ?

2013. jan. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális. A párod önző, nem figyel rád. Beszélj vele! Gondolm régebben nem volt ilyen.
2013. jan. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Előjáték szinte a részéről soha nincs,így gyakorlatilag ennyi idő alatt izgulok fel"


Ráadásul ha nem vagy felizgulva, akkor egy ilyen komoly fájdalmat is okoz...

2013. jan. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat.Azért nem foglalkoztam komolyabban az üggyel,mert attól félek már nem is képes többet adni nekem.Én azt mondom lehet heti egy vagy kettő alkalom,de az legyen tartalmas például fél óra.Előjáték nélkül nekem nem fáj,mert kivagyok éhezve,de jobban esne.Nem volt ő mindig ilyen.Őszíntén!Szerintetek megunt?Vagy a kora miatt van ez?
2013. jan. 26. 16:14
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem érzéssel vággyal van az együttlétben-ez tény.


Ha azzal lenne, ő is kívánná az előjátékot, mind a te részedre, mind a saját részére. Ez inkább muszáj együttlétnek tűnik a számomra-szerintem.


Szerintem itt lenne az ideje, hogy egy kicsit alapjaiban átbeszélnétek a kapcsolatotokat.

2013. jan. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És nem lehet az,hogy nem képes visszatartani?A kora miatt?
2013. jan. 26. 21:12
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Mi a párommal 18 éve vagyunk együtt. Nekünk a szex 1-1,5 óra... mert ráérünk és élvezzük.

A legfontosabb, hogy ne legyen rutinszerű. Ja és hetente 3-4x. :)

61N/65F

2018. aug. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!