Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan szoktatok szexelni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktatok szexelni?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran szoktatok? Jó lenne, ha írnátok valamit bővebben róla...mit szerettek a legjobban közben, valamilyen póz, valamilyen sexy ruha?, stb. És kort is írjatok köszi.

2015. nov. 7. 23:31
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Magánügy.
2015. nov. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
már bocsi, de itt úgysem tudom, hogy valójában ki vagy. ha nem akarod elmondani azt megértem, de akkor ezt se írd ki....köszi
2015. nov. 7. 23:33
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Én is kíváncsi vagyok a máséra,de az enyémet nem mondom el senkinek.:-)
2015. nov. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de itt nyugodtan el lehet. itt úgysem tudja senki a másikról, hogy valójában ki.
2015. nov. 7. 23:54
 5/9 anonim válasza:
Ez változó. Tudod volt olyan, mikor munkából vagy iskolából hazaesvén a konyhaasztalon estünk egymásnak, de volt, amikor megkívánta az aktus, hogy a módját, helyét megadjuk. Ilyenkor hosszabb előjáték is volt benne, különböző szerepjátékok is, és helyszínek is a szabad égtől kezdve a vadászlesen át a kilátón keresztül a terasz erkélyen át...de mindenképpen előkészítettem a puncit, hogy jó tocsogós legyen, csodálatos forrósága, szűksége, péniszem lágy körülölelése mellett. :D
2015. nov. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
sehogy
2015. nov. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálunk már csak kéthetente egyszer van szex,annyit dolgozunk hogy nincs erőnk,örülünk ha aludni van időnk.

Néha szexi fehérneműt veszek fel,harisnyakötő,melltartó, kis bugyi,necc harisnya,magassarkú. A párom megőrül érte.

2015. nov. 8. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én orálisan szoktam izgatni a barátomat abban a csipkés fehérneműszettben amit még valentin napra kaptam tőle.


34/fiú

2015. nov. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

heti 2-3x szexelünk, kutya, és lovaglós a kedvenc

19/F

2015. nov. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!