Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves lányok! Azt szeretném...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves lányok! Azt szeretném tőletek kérdezni, hogy bejövök-e nektek, mint férfi? El tudnátok képzelni pasitoknak?

Figyelt kérdés

Képet nem küldök, csak így szöveg alapján.


-átlagos külső (van két szemem meg fülem, nem hiányzik egy fogam se bár az egyik lehet, hogy lukas, mert elég érzékeny mostanában, rövid hajam van nem vagyok páwa. Mit mondhatnék még...általában jó a közérzetem, de van mikor nem. Most nem.



2015. nov. 8. 18:40
 1/10 Linó03 ***** válasza:
100%
Igen, ez nem akadály ahhoz, hogy a barátom legyél.
2015. nov. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, sikerült a férfiak 70%át jellemezned. Mit tudom én, ha megvan az a bizonyos "plusz" akkor bejössz, ha nem, akkor akármilyen jóképű lehetsz, nem kellenél.
2015. nov. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ez elég hülye kérdés, mivel nyilván pozitív tulajdonságokat fogsz leírni :D holott minden ember tele van hibával.

elmondom, hogy eszembe nem jutna veled összejönni, mivel itt kérdezősködsz így nagy eséllyel önbizalom hiányos vagy és okkal.

2015. nov. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3-as jól írod! Nem írtam negatív tulajdonságokat:


-konok vagyok

-sokszor önfejű

-hétvégén pedig (főleg szombaton) sokáig alszom és kitörhetne a 3. világháború a fülem mellett akkor sem kelek fel.

Igen ez vagyok én.

2015. nov. 8. 18:48
 5/10 A kérdező kommentje:

De önbizalom hiányosnak nem mondanám magam, sőt. Talán néha túl sok is van bennem...

A kérdést nem az önbizalomhiány szülte.

2015. nov. 8. 18:50
 6/10 anonim ***** válasza:
El tudnalak,persze... de ez mastol fugg:)
2015. nov. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
konok és önfejű semmiképp,én is akaratos vagyok,és mindig csak a vita lenne
2015. nov. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:D Több mint valószínű.
2015. nov. 8. 20:10
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
most komolyan ennyiből döntsem el? hát már csak ezért is azt mondom h nem, mert hülye vagy:D
2015. nov. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a választ!
2015. nov. 9. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!