Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok arról, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha a pasitoknak lenne egy bensőséges baráti kapcsolata az exével?

Figyelt kérdés
Ha nem lenne viszonyuk (állítólag), csak egy szétszakíthatatlan kapocs lenne köztük,mint barátok. S ha néha feljárna az exéhez, ha az ex pasija épp dolgozik. Féltékenyek lennétek?

2015. okt. 2. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is az exe lennék!
2015. okt. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Behuznek neki parat, aztan kirugnam. N
2015. okt. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
#2 erőszakos kur va
2015. okt. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok feltekeny tipus, de ilyet nem jatszanank, az tuti.
2015. okt. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát, ha már előre tudtam róla, úgy jöttünk össze, hogy ez hamar kiderült (max 2 hét, vagy ha jóban voltunk előtte is, akkor már mielőtt mi összejöttünk), akkor működhet... De meg akarnám ismerni, jóban lenni vele én is, csinálni programot hármasban, akár vele kettesben is néha. Ha egyiküknek sincs ezzel baja és nem érzem magam kihagyva, ha hármasban vagyunk és nem érzem hogy lenne köztük bármi, ha látom őket együtt... Oké.


Ezt azért mondom, mert én pl laktam is együtt az expasimmal és az ő barátnőjével egy albérletben hárman. És meg sem fordult a fejemben hozzányúlni és neki sem. A lány is tudta, hogy a világon mindenkitől jobban kell féltenie mint tőlem, mert én már próbáltam és nekem nem kell... Azért lett vége. De amúgy barátként bírtam nagyon, de.... úgy nem volt értelme. Egy másik exemmel is jóban vagyok, most talán még együtt is fogunk dolgozni és nekem nem gond. Barátom elfogadja mindkettőt, bízik bennem. Viszont van olyan exem, akivel nem tudnék így barátkozni, mert más volt a kapcsolat, túl jó volt, zavarna... Nem lennék képes barátként nézni rájuk, mindig potenciális "miértnemveledjárok" lenne. Ez a kettő, akit említettem viszont semmiképp sem. De egész máshogy is viselkedek a közelükben, mint a másk említett exem közelében. Ők csak nagyon jó barátok, akik történetesen még egy kcisit jobban ismernek... De ha épp rámjönne, hogy barátság extrákkal kapcsolatot akarnék (mert épp nem lenne barátom), akkor SEM velük lenne. Még ha ők benne lennének sem. Mert nem. Kész. Épp ezért elt udom ezt fogadni a másik oldalról is. Az amúgy nagyon látszik, hogy hogy állnak egymáshoz, ha figyelsz. Csak el kell menni 3asban valahova egy egész estére, és figyelni.

L

2015. okt. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor járjon oda,de hozzám többet nem jönne.Bensőséges baráti kapcsolat,na persze...
2015. okt. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Meg fog csalni ✌✌

Voltam mar en is ekkora szemetlada..de nyugi o is ket szek kozul a padra fog esni :D :/

N

2015. okt. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már szakítottam vele amúgy, csak kíváncsi voltam a véleményekre! 2 g. eci megérdemlik egymást!
2015. okt. 4. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!