Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anál szexeltünk de abba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anál szexeltünk de abba hagytuk 2perc után, mert nekem nagyon fájt, vajon nagyon megbántottam?

Figyelt kérdés

nem ez volt az első alkalom hogy csináltuk,

utána kielégítettem a számmal, de úgy érzem rosszul esett neki hogy nem kaphatta meg amit akart.

24/L


2015. nov. 8. 22:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már rosszul érezd magad. Legközelebb csinálja úgy, hogy ne fájjon. Semmi baj, hidd el :) Legalábbis én nem haragudnék, próbálnám úgy csinálni legközelebb hogy mindenkinek jó legyen.
2015. nov. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 RRR ***** válasza:
84%

ha ezért megharagszik,akkor ez egy lelki toprongy


nehogy már bűntudatod legyen emiatt

2015. nov. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
pont menstruáltam is, szóval kiakadt szerintem nagyon
2015. nov. 8. 22:23
 4/12 anonim ***** válasza:
57%

Az lehet, hogy lélekben már jól rákészült, hogy végre rendesen bebarangolhatja a csokiraktárat, és most egy kicsit csalódott, hogy mégsem, de hogy emiatt megharagudjon vagy megbántódjon, azt nem hiszem. :) Neki is meg kell érteni, hogy ez nem megy "csak úgy", egyik napról a másikra.

28/F

2015. nov. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi vagy te? Valami jótékony szolgálat???
2015. nov. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 RRR ***** válasza:
100%
na és,az nem ok rá!!
2015. nov. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezen kiakad elég nagy idióta lehet. Ne haragudj, de ez inkább neked eshetne rosszul. El sem tudom képzelni, hogy egy férfi ilyet elvárjon és ha neked fáj, akkor besértődjön...(szerinted)
2015. nov. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Butaság, én inkább hálás lennék neki, hogy a barátnőm azokon a napokon is bevállalja az anált néha, amikor máshogy nem lehet. Vagy legalábbis leszop, ha mást nem kíván egyáltalán. ;)
2015. nov. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Legalább vállalod seggbol szájba
2015. nov. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem örüljön neki, hogy utána leszoptad. De ugye óvszer volt rajta a popsi előtt, nem csak úgy utána szádba vetted? Ez lett volna az első popsisexetek?

33F

2015. nov. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!