Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gáz? Nagyon hangosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz? Nagyon hangosan szexeltünk a barátommal az egesz ház tőlünk zengett mert azthittük még nem jött haza senki, majd a barátom anyukája felszólt

Figyelt kérdés
Nagyon hangosan szexeltünk a barátommal az egesz ház tőlünk zengett mert azthittük még nem jött haza senki,majd a barátom anyukája felszólt:Nem zavar hogy itthon vagyunk?Ezt elintezhetnetek máskor.. Annyira kellemetlen még nem mentünk le hozzájuk mit csináljunk?

2015. szept. 11. 20:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

Nyugííí, ha nagy baj lenne, akkor rátoktörték volna az ajtót!

Am barátod is "keletkezett" valahogy, szóval sztem megértik :).

2015. szept. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást de olyan kínos :((
2015. szept. 11. 21:02
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Az, de majd pirul a kis arcocskátok kicsit, ennyi. :)
2015. szept. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 RRR ***** válasza:
95%

csak neki eszébe jutottak a régi szép idők vagy irigykedett :DDD

nem gáz

faarccal menjetek le és ne hozzátok szóba

2015. szept. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
nekem is volt hasonlóeset bár nekem nem rögtön szoltak csak másnap...Anyám élettársa mesélte h amikor a csaj már a kb a 4. orgazmusnál tartott inkább lement cigizni mert nem tudott aludni és h legközelebb ha lehet halkabb csajt szedjek össze XDD először nekem is kinos volt de már jót röhögünk rajta.. lányos szülőknél nemtudomhogy müködik
2015. szept. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ha neked ez az időtöltésed hogy ilyeneket kommentelj akkor valószinűleg te vagy az a fajta ember aki képes kamukérdéseket feltenni
2015. szept. 11. 21:18
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Stílusosan: Szopás :D
2015. szept. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit sikongattál közben? Mert tényleg nem mindegy! :) Korotok?
2015. szept. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Általában be szoktuk zárni az ajtót és benne hagyni a kulcsot, de egyszer csak a hátsó ajtó kulcsa volt nálam, így nyilván nem tudtam a zárban hagyni a kulcsot, hogy kopogjanak ha megjönnek, hogy engedjük be őket, és akkor nyilván le vettünk volna a hangból, de így anya simán bejött amit ( a barátnőm nyögéseitől ) nem hallottunk, aztán amikor utána lementem egy pohár vízért egyszer csak ott ült anya és nézte a TVt. Kérdeztem mi óta van itthon, és mondta, hogy nyugi csak kb 15-20 perce. Szerintem eléggé hallotta, de leszarja.
2015. szept. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Na mi lett? Volt obszcén kiabálás? :)
2015. szept. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!