Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokszor érzem azt, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor érzem azt, hogy valakivel csak szexelni szeretnék, kapcsolatot nem. Mit kéne tennem? Van más is így?

Figyelt kérdés

Előfordul, hogy egy számomra szimpatikus lánnyal találkozom, és szívesen le is feküdnék vele. Viszont a szimpátia ellenére tudom, hogy a kapcsolatunk nem lenne ideális. Mivel nem akarok kihasználni senkit, és azt sem akarom, hogy egy középszerű kapcsolat miatt maradjak le az esetleges igaziról, nem közeledek jobban.

Jól esne ha kötelezettségek nélkül is jól tudnám érezni magam valakivel. Lehetséges? Van még olyan, aki ezzel küzd?



2015. okt. 31. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ugyanez :D de sajnos pasi vagyok uh nem a te embered
2015. okt. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem ezzel mindenki így van :D 19/f
2015. okt. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az a probléma, hogy nem gondolsz bele abba, hogy a "középszerű" kapcsolat lehet, nem is középszerű lenne hanem az "esetleges igazi" ... de mivel esélyt sem adsz a dolognak sosem derül ki.
2015. okt. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kurnálak. 24/F
2015. okt. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szexelj aztán ne jöjj vele össze?
2015. okt. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem az úgymond igazit várom, hanem azt amikor ténylegesen szerelmes is vagyok az illetőbe. Ha csak egy barátságra elég a szimpátia illetve a vonzalom, akkor szerintem felesleges belevágni a kapcsolatba. Persze ettől a szex még ugyanúgy jól eshetne mindkettönknek.
2015. okt. 31. 21:10
 7/8 A kérdező kommentje:
#5: Ha ő többre számít, én pedig csak hitegetem, az megint csak a kihasználás kategória. Ezt szeretném elkerülni.
2015. okt. 31. 21:15
 8/8 anonim ***** válasza:
akkor mondjuk őszinte leszel vele. nem olyan bonyolult ez
2015. okt. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!