Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jart mar valaki ugy, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jart mar valaki ugy, hogy 8rve eggyütt vagy valakivel, es azt mondja hogy massal jobb volt a szex?

Figyelt kérdés
2015. nov. 9. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát persze (15/F)
2015. nov. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Naná, mindenki más. Meg olyan lánnyal nem volt dolgom aki rossz lett volna, de jo és nagyon jo között azért van különbség.
2015. nov. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor miert van velem meg mindig a nőm ? Gyerekünk is 2eves. Es megis aztmondta hogy volt mar jobb is.
2015. nov. 9. 10:48
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért, mert szeret, és nem csak egy ágymelegítő vagy.

Feleségemnél is volt bevállalósabb, jobb nő az életemben, akivel színesebb és gazdagabb volt a szexuális életem. Éppen csak a kapcsolat más része nem volt olyan élménydús. Persze fontos a jó szex. Kell a jó kapcsolathoz, vallom, hogy egy kapcsolat halálát is okozhatja ha nincs mindkét fél számára kellő rendszerességű, és minőségű szex, de azért csak ez nem határozhat meg egy kapcsolatot. Vagy az a kapcsolat másról nem is szól. Szóval szerintem fontosabb vagy neki mint egy kiadós kefélés.

Viszont ha ezt kimondta, akkor tudod. Ez egy őszinte jelzés. Van aki bántónak fogta volna fel, ha te nem sértődtél meg rajta (ha nem bunkómód közli, nem is szabad), akkor tegyél ellene. Beszélj vele, hogy akivel a legjobb volt eddig az mit csinált amit te nem, vagy hogyan csinálta, hogy tudj fejlődni. Merj kérdezni tőle, és érd el, hogy merje nyíltan elmondani. Mert ebből még lehet jó szexuális életetek is, csak össze kell hozni, mindenkinek igényei és kívánsága szerint.

2015. nov. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Teljesen egyetértek az előző válaszolóval.Ha te egy gazdag pasi vagy akkor a pénzedre hajt.De ha nem vagy az akkor ez a nő szeret téged.Vagy mit gondolsz miért lenne veled évek óta? Ezen hogy mással jobb volt a szex kár berágnod,mégiscsak veled van együtt nem a másikkal.
2015. nov. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van teljessen. Csóró vagyok sajnos. Egyebkent jol megvagyunk,kissebb osszezorre,esek sem voltak idáig. En azon az elven vagyok,hogy maximalista legyek. Ez az incidens fel eve tortent,azota sokkal jobb a szex. Mellesleg barmit megteszek neki. Viszont mikor kerdeztem hogy mivel volt jobb vele,nemtud ra válaszolni. Eddig minden pasijat megcsalt elmondasa szerint,engem nem. Megesküdött a kislányunk életére. Komolyan vettem. Ebben hiszek neki. Biztos szeret,de nemakarok kispados lenni. Rajta vagyok hogy jobb legyek,de hiaba is mondja hogy nagyon jo vagyok,a legjobb,akkor sem birnek neki hinni.
2015. nov. 10. 17:14
 7/8 anonim válasza:
Hát azt elhiszem hogy az egodnak nem tett jót ez a mondata hogy mással jobb volt a szex,de ezért csak te tudsz tenni hogy jobb legyél.Azért nem hiszem hogy ez váló ok lehet,úgy hogy azért ne is fújd fel annyira a problémát. Becsüld meg barátom azt a nőt amelyik szeret,mert már kevés normális szaladgál a nagyvilágban.Lépj túl a gondon,hiszen nem megcsalt ahogy írod.
2015. nov. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ujjazás, és nyalás a titkos recept!

A dugásra csak kevesen tudnak kielégülni!

2015. nov. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!