Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Zavarna benneteket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Zavarna benneteket ez a dolod szex közben?

Figyelt kérdés
A párom nagyon szeret szex közben a mellbimbómmal "játszani", de most terhes vagyok és attól félek,hogy egyszer majd megindul aktus közben is az előtejem. Benneteket zavarna a feleségeteknél ez a dolog?
2015. nov. 9. 10:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy zavarna, ez egy természetes dolog, sőt meg izgatobb lenne, mert ilyen élményem meg nem volt.
2015. nov. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szerintem terhes nőnél számít erre :) de ha mégsem akkor felhívhatod rá a figyelmét...

szerintem nem zavarna :)


22F

2015. nov. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Mai napig jön a párom feje szex közben mindig azt iszom

Mindig mondja nekem hogy dupla elvezet :)

2015. nov. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. nov. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Készítsetek oda törölközőt, vagy papírzsepit, oszt nem lesz gond. Nem zavarna természetesen.

33F

2015. nov. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
meginnám, komolyan.... egyáltalán nem zavarna....
2015. nov. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

egyik haverom kifejtette besörözve, amikor a nagy bejelentés volt hogy gyerekük lesz, hogy már alig várja, hogy szex közben rácuppanhasson a tejre :D

biztos minden férfi más, engem pl nem izgat különösen, de zavarni nem zavarna semmiképp, de azért említsd meg neki valahogy, hogy tudatosuljon benne

2015. nov. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Látod, senkit semzavar, sőt vanakit még izgat is. Miért kellett a kérdést még kiemelni? Nem kaptál elég kielégítő választ?
2015. nov. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Biztosan nem fogja zavarni. Sőt ha a baba megvan, és nem szívja ki, akár ki is szívhatná.. Mert begyulladhat.. Ha nem fejed ki, vagy nem szívják ki. El tudtam volna viselni anno hogy szívja ki, de nem csinálta. :( Kifejtem ami kicsit fájdalmasabb.
2015. nov. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!