Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anális szexet is kedvelő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szexet is kedvelő lányok! Mit éreztek az aktus közben, milyen érzés, hogyan tudnátok leírni? A hüvelyben is éreztek valamit? Ha használtok síkosítót, akkor abból keveset, sokat, anélkül vagy azzal élvezetesebb?

Figyelt kérdés
Kort is írhattok. 26/F

2015. nov. 9. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Mikor egy jó keményet és vastagot szarsz,aztán úgy képzeld el,hogy ez ki-be mozog benned.Azon kívül,hogy feszíti a végbeled.
2015. nov. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%
Dugj fel magadnak valamit! :-P
2015. nov. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szándékosan vagytok kretének? Tudom, hogy nehéz a szöveget értelmezni, de egy próbát megér! ;) Én nem írok olyan kérdéshez választ, amihez normálisan nem tudok hozzászólni, javaslom ezt nektek is.
2015. nov. 9. 12:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az elején fájdalmat érzek míg nem tagulok ki megfelelően utána pedig a fájdalom átmegy elvezetbe es van hogy ha a párom addig nem élvez el h elelvezek az anális szextol


19/L

2015. nov. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jó is tud az lenni, ha megfelelő finomsággal van csinálva. síkosító nélkül nem valami jó. kb cseresznye nagyságú mennyiségű sikosító elegendő.
2015. nov. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokat! ;)
2015. nov. 9. 13:19
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

sztem 1-es is normálisan válaszolt

vagy szted semmi hasonlóság nincs a 2 között?

2015. nov. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyfajta kellemes, feszítő érzés a végbél teljes hosszában végig. Illetve ahogy a pasi mozog ki-be, úgy a péniszével még dörzsöli, izgatja is folyamatosan a végbél felszínét. Ezen felül előfordul valóban, bár nem mindig, hogy a pasi eltalál egy bizonyos pontot, és az kisugárzik a hüvelyre is egészen, ott is érezni lehet.


A síkosító mennyisége attól függ, mennyire vagytok gyakorlottak ilyen téren, illetve hogy mennyi előjáték volt előtte, és mennyire vagytok felizgulva. De általában nem kell hozzá sok síkosító, egy kevés szerintem bőven elég. Ha meg már tapasztaltabbak vagytok, akkor akár el is hagyható teljesen.


30/N

2015. nov. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!