Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vezessem fel a páromnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vezessem fel a páromnak, hogy tejszínhabot szeretnék használni előjátékhoz? 20/L

Figyelt kérdés
Illetve hogyan lehet a legerotikusabban használni a tejszínhabot, hogy tényleg izgató legyen?

2015. nov. 6. 14:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Tedd be a haloszobaba az ejjeliszekrenyre. Mikor rakerdezz akk mosolyogj ra h gondoltam en leszel a desszert :) vagy valami ilyesmi. Tudni fogja mire celzol :)
2015. nov. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Simán csak nyomd a kezébe és hívd be a szobába. Majd mond neki, hogy szeretnéd ha ezt használná. Ha nem érzékeny rá, akkor legalább annyira fogja élvezni mint Te. ;)

N

2015. nov. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ebben nincsen semmi "megrázó", ami miatt ez különösebb "felvezetést" igényelne. Ha mégis igényli, akkor nem illetek össze.
2015. nov. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Amugy, hogy szoktatok kommunikálni ha ezt úgy kell felvezetned?
2015. nov. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem a felvezetést, csak viszonylag friss kapcsolat és még nem vittünk az együttlétbe ilyesmi "csavart". Nem tudom, hogy tetszene-e neki.
2015. nov. 6. 14:49
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem simán megkérdezte a lány, hogy kiprobálnám e.

De vedd ki időben a hűtőböl! :D

2015. nov. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
ezt fel kell vezetni? miért mi fog történni ha megkérdezed hogy lenne-e kedve hozzá? lerúg az ágyról?
2015. nov. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

De ha már annyira felakarod vezetni....akkor készíts valamit, amihez a.tejszínhab "passzol" azután amikor rányomod a tejszínhabot, akkor nyomd az ujjadra, nyald le,.azután kérd meg, hogy nyalja le ő...azután tejszínhabos ujjal fogd meg a füledet, és kérdezd meg, hogy lenyalná-e?

Azután ha lenyalja, akkor már oda nyomod, ahová csak szeretnéd....

2015. nov. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha elég tökös az illető érteni fogja ha az éjjeli szekrényen ott lesz egy tejszinhabos flakon :) ha nem kapcsol akkor tehetsz megjegyzést hogy édesebben minden jobb :D , de ha ez sem válik be keress nyugodtan :P én megoldom veled :P
2015. nov. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak a kezébe adnám, és kacsintanék egyet :)
2015. nov. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!