Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valakinek valamilyen tapasztal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek valamilyen tapasztalat a megdugnad.com oldalrol?

Figyelt kérdés
Valós lányok vannak fent vagy egy moderátor válaszolgat az üzenetekre kamu képekkel? Előre is köszi.
2015. nov. 9. 20:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem nincs tapasztalatom, de az utóbbira tippelek...
2015. nov. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hát mint a többi hasonló oldal ez is pénz le húzás
2015. nov. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
én is :D ezért érdekelne valaki olyan véleménye aki próbálta és esetleg találka is lett a vége
2015. nov. 9. 20:30
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen, mert mondjuk a szexrandi.hun is fizetni kell hogy levelezhess.. Asszem havi 1000ft, de ott tényleg hús vér nőkkel tudsz kapcsolatot teremteni, ugyanis már 2 szexkapcsolatom volt onnan
2015. nov. 9. 20:32
 5/11 anonim ***** válasza:
hagyd a p***ba az ilyen gyökér oldalakat, vágd el a köldök zsinórt a géped és közted menj ki az utcára és élj bzmg!!!
2015. nov. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha tudnád mennyit élek akkor a kérdésre válaszoltál volna vagy továbbgörgetsz és nem jössz ide osztani az észt cicca ;)
2015. nov. 9. 20:46
 7/11 anonim ***** válasza:

ha lenne csajod vagy bárki akiveldughatsz akkor nem itt kérdezősködnél

menj bulizni ott keresgélj ha nem vagy ronda talán akad neked iss vmi a diszkokba

2015. nov. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
csajom nincs szexkapcsolatban vagyok, de sajnos csak hetente egyszer max 2 szer ér rá :S ha elmész helyettem dolgozni, hogy legyen időm diszkóba járni szólj és nagyon szívesen ;)
2015. nov. 9. 21:13
 9/11 anonim ***** válasza:
40%
jó nagy lúzer lehetsz ha be kell járnod egy melóhelyre, nem baj, legalább rugdosni lehet, arra még jó vagy, a szexpartnered meg a józsi bácso, néha leszopod pénzért, ha nem tudod másképp kifizetni a boltban a 20 deka párizsit te bohóc
2015. nov. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ügyes vagy kisfiam apád büszke rád dob is neked mindjárt egy huszast :P
2015. nov. 9. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!