Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van okom aggódnom amiatt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódnom amiatt, hogy nem életem ki magam, amikor egyáltalán nem ilyen típusúnak gondolom magam? 21/F

Figyelt kérdés
Nem volt még barátnőm, semmilyen kapcsolatom sem. Viszont mostanában elgondolkozom rajta, hogy ha majd lesz, akkor egy idő után nem fogom-e azt érezni, hogy jó lenne mással is kipróbálni? Az egyéjszakás és futókalandoknak abszolút ellenére vagyok, és most jelenleg sem lennék rá képes nem szerelemből megélni az elsőt, de később nem fog ez megváltozni?
2015. nov. 9. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mindenki olyan beállítottságú, hogy ez probléma legyen a későbbi időkben.. Én pl. elég szexmániás vagyok, és nálam ez kijött, és több kellett.. Ezt neked kell tudni.
2015. nov. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha megismersz egy rendes lányt, akivel majd elveszíted és őszintén szeretitek egymást, van kölcsönös bizalom, tisztelet és jó a szex, akkor egyáltalán nem fognak hiányozni azok a dolgok, amikről most úgy érzed, hogy "kihagytad" őket. Persze egyikünk sem lát a jövőbe, nem tudjuk, hogy mit fogsz majd érezni 4-5 év együttjárás vagy esetleg 20-30 év házasság után.

28/F

2015. nov. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most az van a fejemben, ha kiélném magam, az nem én lennék. Eleinte egy jódarabig biztos nem is foglalkoztatna a dolog, és csak remélni tudnám hogy ez így is maradna.
2015. nov. 9. 23:42
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj emiatt. Vannak érzékeny, monogám beállítottságú srácok, akiknek nem pusztán az minden vágyuk, hogy minél több felé szétszórják a magvaikat. :) Hidd el, hogy ha majd egyszer megtalálod a megfelelő partnert, akivel szellemileg, lelkileg és testileg is passzoltok (mert van ilyen, nyugi), akkor vele is lesz olyan kielégítő a szex, hogy ne hiányozzanak ezek a "halandó dolgok". :)

28/F

2015. nov. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én állandóan szexelnék és mégsem aggódok emiatt.:D

Ha lesz valaki, aki tartós majd vele kiéled, azaz ott már nem magadat kell kiélned, hanem az ő vágyait megadni és őt kényeztetni.;) Az egy picit jobb, elhiheted.

2015. nov. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Tudom hogy van olyan lány, akivel passzolnánk, csak az idő kicsit gyorsan telik. Persze ha megállás nélkül ismerkednék sem garancia arra, hogy megtalálom.


#5 Én nagyon szívesen kényeztetnék, de olyasvalakit, akit ismerek is és tudom, hogy megérdemli. :)

2015. nov. 10. 00:02
 7/9 anonim ***** válasza:
21 évesen még nagyon fiatal vagy, ezért aztán fölösleges ezen aggódnod. Első komoly kapcsolat előtt még azon sem kell, hogy esetleg nem fogod magad később "kiélni". Persze vannak szerencsések, akik egyből megtalálják életük párját, de többnyire az első szerelem nem az utolsó :)
2015. nov. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még semmiről nem vagy lekésve, de jó lesz, ha aktiválod magad valahol, ma már az internet idejében könnyebb összehozni egy ismeretséget, mint a mi időnkben volt. Csak azért kellene még idején megismerni többet, hogy az legyen, hogy te válsztottad, és ne az hogy az jutott, mert annál rosszabb nincs. 58/F
2015. nov. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is 21 voltam, amikor összejöttem az első barátnőmmel, és vele is feküdtem le először. És úgy érzem, nekem nem is kell más, mert minden egyében túl szexuálisan is a maximálisat kapom. Néha belegondolok, hogy milyen lenne mással, de csak az a kifejezés jut eszembe, hogy: üres. Egy numera, egy orgazmus, amihez éppen nem kell a kezem. De ha magányos óráimban keresek egy audiót, amin egy nő kéjeleg, és arra kicsapom, valószínűleg ugyanazt kapnám. Egyszerűen a barátnőmmel jó, és kész.


(Na jó, egy 2 lány+én hármasban bármikor benne lennék :P )


23/F

2015. nov. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!