Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kezdjek a sráccal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a sráccal?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel barátság extrákkal kapcsolatban voltam. Közöltem vele, hogy nem szeretném folytatni a továbbiakban, mire ő elmondta, hogy többet érez. Részemről ez nem játszik, ezt tudattam is vele. Mondtam a barátság miattam maradhat, ha ő úgy gondolja, de többet nem szeretnék. Azóta zaklat, zsarol stb.

Mit csináljak?


2015. nov. 10. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Szólj apádnak, hogy vegye elő a bölényölő puskát, mert van egy elintézni való barom.
2015. nov. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem árt ha van egy ismerősöd aki komolyan rá tud ijeszteni.
2015. nov. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha zsarol, akkor mondd meg neki, hogy így a barátság sem maradhat, és még fel is jelentheted, ha abba nem hagyja.
2015. nov. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát nem ajánlom senkinek, hogy a lány barátaimmal ilyet csináljanak. :D
2015. nov. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1: Szóval ha srácot kell legyilkolni, az teljesen oké. Remélem ha nőt kell megölni hasonló okokból, az is ennyire rendben van.


Kérdező: Szard le a büdös hülyét. Mivel tud zsarolni? Zaklatni? Homoszexuális ő? Vagy cigány? Ezt megkérdezhetnéd tőle, mert nekem ez jut róla eszembe. Durva hogy nem hagy téged elmenni, főleg hogy alkalmiról volt szó.


Tényleg kíváncsi lennék hogy zaklat és mivel zsarol téged.

2015. nov. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen barátság az ilyen?

Meg kéne nézned a szót az értelmező szótárban.

2015. nov. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 kovpet ***** válasza:

Ha zaklatnak vagy zsarolnak, akkor a rendőrség az illetékes.

Mivel zsarol egyébként?

2015. nov. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Most komolyan ilyen kérdést.. ahhoz volt eszed hogy behálózd szegény fiút a punciddal, mostmeg hogy belédhabarodott a sok ingyen dugástól játszod itt a nagy rettegőt?
2015. nov. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8-as attól h szexeltek, még nem mindenki olyan idegbeteg , sérült barom mint te vagy... a srác egy pszichopata jellem... nem kapja már meg azt amit akarna, ezért a szeretet átfordul gyűlöletbe, haragba....
2015. nov. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Küldd el végleg.
2015. nov. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!