Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok hozzá, ha a párotok kicsit szokatlan kéréssel fordulna hozzátok? Bővebben lent 👇

Figyelt kérdés

Mit szólnál ha a párotod egyszer olyan ötlettel, kéréssel fordulna hozzád, hogy előjáték alatt, és szex közben is lépj bele, tapicskolj valami puha dologban, pl. bolti gyurmában, vagy házi nyers tésztában?

Megtennéd a kedvéért, esetleg visszautasítanád, netán azonnal szakítanál vele ez miatt?

Ha megtennéd, tudnád, mernéd élvezni a dolgot, vagy csak az ő kedvéért, öröméért egyeznél bele?

Esetleg volt már ilyenben részed? Ha igen, mit gondoltál amikor szóba került, és mennyire volt ciki, vagy élvezetes a számodra végül? Merted, tudtad élvezni, vagy csak elviselted?

Őszinte és nem mocskolódó üzeneteket várok.



2015. nov. 12. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem szívesen csinálnék ilyet mert utálok tapicskolni ilyesmiben :D felvetném az ötletet, hogy tészta pazarlás helyett csinálhat velem amit akar, szex után meg sütök pizzát a tésztából.
2015. nov. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én szeretem az ilyen tapicskolós érzést, például nyáron, víz parton az iszapban, sárban élvezettel tapicskolok, de ez nem kelt bennem szexuális izgalmat. Szex közben az ágy elé letett házitészta, gyurma nekem kicsit erőltetettnek tűnik, és mint minden ilyen, inkább lankasztó, mint izgató.
2015. nov. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
na ez is új számomra. Ez miért izgató neked?
2015. nov. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha ilyet kérne,akkor öt percig nem birnám abbahagyni a röhögést.
2015. nov. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A látvány miatt.


Meg persze a tudat is, hogy tudom, hogy alapból egy kellemes dologról van szó, és ha látom a partneren, hogy igazán élvezi és jól esik neki, az nagyon feltülzel, és olyankor mindent megtennék, hogy neki még jobb legyen.

Nekem ebben az adás, az elvezet okozásának az öröme a legizgatóbb.

Elébe megyek a kérdésednek, hogy enélkül nem megy?

De megy, viszont az a látvány, ahogy a lábujjait körbefonja a tészta vagy a gyurma, látni az arcán a plusz élvezetet, akár némi zavartság kíséretében is, az ami sokkal jobban feltüzel egy szimpla szeretkezésnél.

2015. nov. 12. 12:27
 6/7 anonim ***** válasza:
hát te beteg vagy..
2015. nov. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tényleg szokatlan, de nem olyan gáz és ha együtt vagytok, szeretitek egymást, akkor miért ne lehetne megpróbálni?
2015. nov. 21. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!