Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki hányasra értékelné magát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hányasra értékelné magát szopásból?

Figyelt kérdés
mondjuk 1-től 10ig terjedő skálán...kérem azok válaszoljanak, akik már folytattak ilyen tevékenységet

2015. nov. 12. 23:09
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
60%
Mélytorok nagyobb farokkal is, lenyeléssel. 10/10-et mondtak eddig.
2015. nov. 13. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

0


28/F, heteró (szomorú, de ezt a mai világban oda kell írni)

2015. nov. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Azt is irjátok már ki hány évesek vagytok
2015. nov. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Kis méretnél 10/9, nagyobbnál 10/7-8

18L

2015. nov. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
85%

#8:

Ez a "még senki sem panaszkodott" elég hülye érvelés :-D

Egy nőnek sem mondtam még, hogy szarul csinálja, még ha úgy is volt. Mert miért sértsem meg! Viszont szinte minden nő marha büszke rá, hogy ő milyen jól szop. Nem! Csak mi férfiak nem dörgöljük az orrotok alá, amikor önzetlenül örömet szereztek nekünk, hogy drágám ez nem volt egy nagy szám :-P

A nők nagy része nem tud jól szopni :-P mondom ezt szintén több mint húszon éves szexuális tapasztalattal, elég magas, tudatosan fejlesztett szexuális kultúrával és nem kevés partnerrel a hátam mögött.

2015. nov. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
63%

# 15, és azzal mit érsz el ah nem mondod el, hogy nem jó? Abban mi a sértés, hogy gyorsabban, keményebben, mélyebben vagy vigyázz a fogakkal? Biztos 20 éves szexuális múltad van? Nekem az első pasim megmondta, hogy nem volt jó az első szopás és hagyjuk, majd megtanított rendesen bőnyállal mélytorkozni. Én is megmondom, hogy hogyan nyaljon, ha már csinálja, akkor csinálja jól. Gyerekes gondolkodás ha nem mondod meg hogy rossz, csak hogy ne bántsd meg. Elvileg pont, hogy azért csinálja, hogy neked jó legyen, nem? Ebből amit írtál nem tippelnélek többnél 20 évesnél.


23L

2015. nov. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

#16:

41 vagyok :-P


Van párom, aki számomra tökéletesen csinálja. Ezen felül alkalmi kapcsolatokban (párommal együtt 3-as, 4-es felállásban, mielőtt valaki megkövezne) és swinger klubokban nem fogom egy nőnek sem mondani, hogy ezt rosszul csinálja ;-)

2015. nov. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Pont, hogy egy olyan helyen ahova az élvezetért mész nem mondod meg, hogy rossz vagy hogyan csinálja? Grat. Nagyon gyerekes a gondolkodásod.
2015. nov. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim válasza:

"megtanított rendesen bőnyállal mélytorkozni"


Hát nem tudom, én pl. ezt pont ki nem állhatom amikor habzik a nyál a szája körül, meg mikor kiveszi lóg a hosszú csula a szája meg a farkam közt. Szóval embere válogatja, kinek mi a jó szopás.

2015. nov. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
36%

10-es

Én nem csak úgy mondom, tényleg annyira jó vagyok. Bármelyik pasit kivégezném 2perc alatt ha akarnám. De inkább a pasimnak szeretem elhúzni jó sokáig:)

2015. nov. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!