Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki hányasra értékelné magát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hányasra értékelné magát szopásból?

Figyelt kérdés
mondjuk 1-től 10ig terjedő skálán...kérem azok válaszoljanak, akik már folytattak ilyen tevékenységet

2015. nov. 12. 23:09
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
Ja és itt inkább tényleg a férfiakat kellene megkérdezni a tapasztalatokról, mert nyilván minden nő fényezi magát,hogy ő milyen jó (legalábbis ő azt hiszi magáról), közbe meg...:D
2015. nov. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

#18:

Nem tudom mennyit forogtál ilyen helyeken, de el tudod képzelni azt a szituációt, hogy 3-4 pár szexel, egy nő elém térdel, szop, majd továbbmegy egy másik férfihoz, hogy az megdugja én meg közben odaszólok neki, hogy "nem voltál valami ügyes", miközben ráfekszem egy másik nőre ... Azt hiszem gyorsan távoznom kellene a szituból :-D :-D

2015. nov. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
# 22, te fogyatékos vagy? Közben kell mondni nem utána. Voltam amúgy már ilyen helyen.
2015. nov. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
En szopatasban vagyok profi. ;)
2015. nov. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 Sunshinedoll ***** válasza:
Én simán 10-es vagyok. Csillagos.
2015. nov. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

legyen 8-as.

az egyetlen pasim azt mondja, hogy nagyon jó vagyok, én meg imádom csinálni.

2015. nov. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
En vállalom hogy eldöntsék ki hogy szopik csak vàllalkozo szellemű lányokat keresel erre aztan elmondom mi jo mi nem jo esetleg szívesen tudok ötleteket vagy tanácsokat adni. Vállalkozó szellemnek jelentkezèsèt várom kifejezetten jo indulatból mát oktatás es vèlemènye szempontjából..
2015. nov. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
Olyan 8 lehetek szerintem. A barátom elmondta, hogy mit szeretne, hogyan csináljam, azóta úgy csinálom. Állítása szerint ilyen jó szopásban még nem volt része és az eddigi barátnői közül én csinálom a legjobban, de nem tudom, hogy azért mondja e mert nem akar megsérteni. Bár tény, hogy elég gyakran nyomja le a fejemet :)
2015. nov. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Általában igyekszem jól csinálni. Eddig akit szoptam, azt modta nagoyn ügyes vagyok.


Nehéz magamat pontozni, de mondjuk egy erős 7-es.

2015. dec. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
10+10 :D
2016. febr. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!