Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdtem a barátommal de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a barátommal de bűntudatom van? L

Figyelt kérdés

Sziasztok a véleményeteket szeretném kérni.

Van a barátom akivel tegnap jöttem össze és tegnap is feküdtem le. Már 2 éve vagy belé szerelmes de csak tegnap tudtam róla beszélmi. A bűntudat azért van mert a legjobb barátnőm volt barátja és még mindig szereti. De mikor megtudta a barátmőm hogy szerelmes vagyok a volt barátjába azt mondta hogy teljesen mellettem áll akármi legyen. Igaz, hogy azt akarja hogy boldog legyek a szerelmemmel de akkor is megbántam az egészet mert mégis szereti a legjobb barátnőm. És lehet hogy kárba veszne egy 11 éves barátság. Válaszokat köszi :)



2015. nov. 13. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Faxtarisznya
2015. nov. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha kell akkor szakitom abaratommal csak azert hogy ne romoljon a baratsagom. Amugy vele veszitettem el.
2015. nov. 13. 13:17
 3/8 anonim ***** válasza:

Most komolyan 2 éve beleszerettél a barátnőd pasijába. Millió más csávó van rajta kívül, minek kellett neked ő? Csak belehajhászted magad ebbe a beteg gondolatba.

Az meg hogy egyből szét tetted neki a lábad, az nem randi! Semmi tartásod sincs? Mindezt ráadásul szüzen??? Remélem kamu az egész! És nem ilyen retardált ringyók a magyar csajok!!

2015. nov. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem kamu es igen 2 eve szeretem de en szerettem bele elosszor es rajtam keresztul ismerte meg a baratnom
2015. nov. 13. 13:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor szégyenlem hogy nö vagyok...
2015. nov. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Már 2 éve vagy belé szerelmes de csak tegnap tudtam róla ...


Nem vagyok belé szerelmes 2 éve jó?

2015. nov. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tegnap tudtam rola vele beszelni ezen mit nem lehet erteni?
2015. nov. 13. 15:10
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát nézd. Barátnő exe jelenlegije és jövendőbelije TABU. Minden esetben.

Én a helyedben vártam volna még egy kicsit az első szexel, főleg szűzként. Várni kicsit míg alakulnak az érzelmek, a kötődés stb.

Mi a párommal másfél hónap után feküdtünk le egymással, pedig nekem nem ő volt az első.

Kicsit meggondolatlan voltál.


Mindemellett nem gondolnám, hogy a leringyózás jogos.Működnek a hormonok, megtörtént, kész. Most viszont vállald érte a felelősséget. Ha a szexhez elég érett vagy, akkor a felelősségvállaláshoz is.


21/L

2015. nov. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!