Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Múltkor egy piálás után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múltkor egy piálás után lefeküdtem egy lánnyal, de van barátnőm. Szerintetek elmondjam neki, vagy inkább eltitkoljam?

Figyelt kérdés

2015. okt. 21. 08:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
36%
Ha szereted titkold, csak csináld jó, ha nem akkor mondd el.
2015. okt. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%

Amit nem tud az nem faj. Ha ugy reagalna hogy szakit es szereted ot csak botlas votl ne mondd el neki.

De biztositsd h nem bukhatsz le..

2015. okt. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Már pedig mondd el neki, hazugságra nem lehet kapcsolatot építeni. Ha szakít, akkor is vállald a felelősséget, ne legyél gyáva.
2015. okt. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem is,amit nem tud az nem fáj. Akivel lefeküdtél,azzal meg még véletlenül se vegyed fel semmilyen módon újra a kapcsolatot.
2015. okt. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem meg ha szereted ez nem történik meg piálás ide vagy oda... Én nem tudnék együtt lenni valakivel úgy hogy megcsalta m mivel ez egy jel hogy nem ő az igazi. Én szakítanék valami indokkal hogy már nem szeretem (ha megcsaltam ez a helyzet). A megcsalást nem feltétlen kell az orrára kötni (nem szukseges hohlgy egy eletre ekveszitse a bizalmat a ferfiakban) de ne maradj vele együtt ilyen titkokkal mert az nem tisztességes...
2015. okt. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnéd a barátnődet nem feküdtél volna le azzal a lánnyal.

Szakíts a barátnőddel, megérdemel egy olyan férfit aki nem kúr félre az első adandó alkalommal...

2015. okt. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
24%
titkold, felejtsd el, nem kell itt lelkiismeretezni, becsúszott, próbáld elfelejteni, kész
2015. okt. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
62%
Magas pacsi papi. :) Jól tetted. Ezentúl legyen ez a mérce. Minden 3. kori sör után jár egy p*.unci a p*.öcsödre. Amiről meg nem tud az asszony, az nem fáj. ;) Honnan tudod, hogy ő nem k*.úr félre? Lehet te sem tudsz dolgokról. Nem is fáj, igaz? Ez lebegjen a szemed előtt! Harcra fel papa!
2015. okt. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

A férfi azért férfi, hogy minél több nőt megfarkaljon!

Gondolom semmit nem jelentett neked ez az egy dugás. Szerintem tartsd meg a titkod, a csajjal pedig semmilyen közösségi oldalon ne vegyél fel kapcsolatot.

2015. okt. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 PearlDiver ***** válasza:
89%

Szerintem mondd el, joga van tudni, hogy van barátnőd.

Viccet félretéve, ha valaha boldog akarsz lenni az életben akkor ne építs hazugságra. Közétek áll, elmélyül és soha nem lesz igazi összhang köztetek. Plusz legközelebb könnyebben fogod ugyanezt eljátszani.

2015. okt. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!