Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti is viccesnek találjátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is viccesnek találjátok a "Gold digger" átveréseket?

Figyelt kérdés
Véletlenül bukkantam rá olyan videókra a Youtube-on, ahol egy srác próbál ismerkedni sikertelenül, majd mikor bemutatja, hogy mekkora vagyona van (beszáll például egy nem mindennapi kocsiba) a lányoknak megváltozik a véleménye. Még ha barátja is van vele akarna menni és bármire hajlandó lenne a legtöbb. Én komolyan nem értem őket. Valaki magyarázza meg...
2015. nov. 13. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom, azt a részt nem mutatják, hányszor próbálkozik sikertelenül. De kíváncsi lennék, milyen az arány.
2015. nov. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom szerint a nőket egyáltalán nem érdekli, hogy milyen kocsid van, legfeljebb a színe, és hogy mennyire tiszta. És valahogy én nem találkozom a pénzéhes csajokkal sem, nem is értem, hogy miért terjedt el az, hogy a "nőket csak a pénz érdekli". És miért lenne jobb a nőnek attól, hogy hitelre vett BMW-vel furikázom, mintha kifizetett Opellel. Viszont azt természetesnek tartom, hogyha egy nő megtisztel azzal, hogy eljön velem valahova, akkor én fizetem a számlát. De ettől én még nem vagyok gazdag, a nő, aki ezt elfogadja, pedig nem pénzéhes. És nyilván ez nem üzlet, tehát nem várok érte egy mosolynál és egy köszönömnél többet.
2015. nov. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem kell ehhez videó, sokkal viccesebb élőben kipróbálni. mi haverokkal kifejlesztettünk egy technikát. egyrészt drága, kamionról lepottyant, vagy kínai piacos márkás zakó, stb kell hozzá, meg drágának látszó karóra, stb.

aztán meg a legdumásabb srác előadja h milyen gazdagok vagyunk, múlt héten ejtőernyővel ugrottunk Bill Gates-sel meg ilyenek. ezek a csajok nagy része annyi IQja van h benyeli gond nélkül. mondjuk 90%-uk nem is tudja h ki aza Bill Gates, szal mindegy.

aztán persze még kell egy bérelt BMW v ilyesmi.

egy 10-esből megvan a fullos a bige. olcsóbb mint a prosti. természetesen haza kell vinni, ha addigra nem ivott eleget, rákérdez h a kecó miért nem milliárdos kecó. na akkor kell előadni h ez egy rejtekhely h a feleséged ne találjon rád. attól csak még izgalmasabb lesz nekik. szal hajrá, így kell ezt tolni

2015. nov. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok ilyen videó van fent. Nem tudom mennyire kamuk de baromi szórakoztatók.
2015. nov. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!