Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan izgassam fel egy picit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smiley18 kérdése:

Hogyan izgassam fel egy picit a barátomat?

Figyelt kérdés

Csak éppen annyira, hogy kimutassa mennyire kíván. Szóval nem nagyon, Isten ments, nem akarom szegényt kellemetlen helyzetbe hozni.

De azért mégis kíváncsi lennék.



2015. nov. 15. 14:39
 1/5 anonim válasza:
48%
Kezdd el őt a combján cirozni, simogatni és haladj egyre közelebb a szerszámjához, nekem a barátnőm mindig ezt csinálta és eléggé felizgatort vele. Pláne ha harapdálod közben a szád :D
2015. nov. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Ha nem mutatja ki, akkor baj van. :D

Amúgy meg egyeske leírta, hogy állítsd fel neki. Ha nem ezt akarod, akkor ne fogdosd más hímvesszőjét, csak legyél spontán, és amúgy is erre van a petting.

2015. nov. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vedd el a zsebpénzét!
2015. nov. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
kor? attól függ...
2015. nov. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"nem akarom szegényt kellemetlen helyzetbe hozni. "


Pontosan mi is a terved, bocsi? :D Felizgatni mások előtt, esetleg úgy h nem lesz szex, v mivel tudnád kellemetlen helyzetbe hozni? Szóval mi a terv miután kimutatta, h kíván? Ez csak vmi teszt?


Amúgy egy nőnek erre ezer meg ezer lehetősége van. Engem már az felizgat ha a csaj felöltözik szexin, harisnya, tűsarkú ilyenek, hozzá mondjuk vmi vörös rúzst használ, attól már eldobom az agyam.

Egy szexi póz, vmi pucsítósabb, vagy csak szimplán lehajol vmiért, ilyenkor már extrémen beindítja a fantáziám.

Ha pár szexuális célzató szót gyengéden a fülembe súg, vagy csak simán olyan "dugj meg" nézéssel néz, már megőrülök.

Ezt még lehet fokozni, hogy hozzámér, nem feltélten "ott". Egy kis masszázs, egy kis simi, esetleg a körmével (előny ha hosszú) karmolássza a nyakam, hátam, vagy beletúr a hajamba.

Hát ha még magához ér, mondjuk ott, esetleg látom h lekezdni izgatni magát, vagy a melleit.

Aztán persze a nonpluszultra ha kifejezetten a farkammal foglalkozik, hozzányomja a fenekét vagy a kezével odanyúl (tegyük fel még mindig ruha van rajtam).

Ilyenkor már kimutatnám mennyire kívánom, nem is kicsit...


24/F

2015. nov. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!