Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan izgassam fel a baratoma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan izgassam fel a baratomat csokolozas kozben?

Figyelt kérdés
Mar beszeltunk arrol hogy lefekudnenk egymassal, de mivel mind aketten szuzek vagyunk, nem merunk kezdemenyezni. Szeretnem felizgatni csokolozas kozben hogy tobb legyen kozottunk. Volt mar olyan hogy csok kozben szorosan magahoz szoritott es a fenekemet fogta es jo hosszanm szenvedelyedesen csinaltuk (amitol nedves voltam) de nem lett tobb. Egyszer elkezdtem simogatni ruhan keresztul csak aztan jott egy ismeros es abba kellett hagynunk de sokszor erzem hogy all neki.Hogyan tudnam felizgatni es elerni higy leteperjen?
2013. jún. 1. 23:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi az ekezet hianyert:):))
2013. jún. 1. 23:40
 2/6 ájszíjú ***** válasza:
97%
semmi gond :)
2013. jún. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Simogasd a tarkóját, fenekét, majd 'ott' nadrágon keresztül, játssz vele, masszírozd, erre biztosan begerjed:)
2013. jún. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Istenem hogy mennyi életképtelen srác van manapság...-.-


De hogy ne csak off legyen. Egyszerűen kezdeményezz kicsit többet, nyúlj a pólója alá. Vagy nadrágon keresztül/alatta simogasd a farkát stb stb. Ha nem veszi alapot akkor elég reménytelen még

2013. jún. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem azért, de sztem, ha tudja, h szűz vagy, akkor te kezdeményezz, nadrádszíj, gatya le, magadról ruha le. Lehet, h félénk vki, de így meg is értem, bár igaz egyértelmű jeleket küldtél, a fülébe súghatnád (h teljesen egyértelmű legyen neki is), h készen állok, csináljuk.
2013. jún. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy csupáncsak egyszerűen kérd meg, hogy vágjon gerincre ilyen egyszerű... Elhiszem, hogy nem akar megrontani, ha mégcsak nem is tudja hogy kész vagy rá. Ha ilyen mulya,hogy nem vágja le a témát mond meg neki kerek perec ennyi.
2013. jún. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!