Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vegyem rá a szőrtelenít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a szőrtelenítésre, ha a szép szóból nem ért?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, most kezdtem az egyetemet, és összeköltöztem a barátommal (22). Amíg nem laktunk együtt, csak hetente 3-4 alkalommal találkoztunk, szex is jóval ritkábban volt. De most hogy együtt élünk, mindketten gyakrabban kívánjuk meg egymást. Ami nekem a gondom, hogy úgy érzem, a beköltözésem után ellustult. Nem annyira figyel a higiéniára. Az hogy nem borotválkozik olyan gyakran mint eddig, az kifejezetten tetszik, viszont az nem hogy az intim részekhez csak három-négy hetente nyúl. Próbáltam célozgatni a dologra, vettem új, ultramenő borotvahabot, a létező legmárkásabb borotvát, még egy intim szőrtelenítésről szóló cikksorozatot is tettem a wc-be az újságok közé, de semmi. Egyszer-kétszer konkrétan mondtam, hogy szerintem itt lenne az ideje a dolognak, annyi volt a válasz, hogy se ideje, se kedve, majd a hétvégén.

Látványban sem a legszebb így szerintem, plusz tele megy a szám szőrszálakkal, kidörzsöli az én bőrömet is, illetve hamarabb "szagosodik". Hogy vegyem rá, hogy szőrtelenítsen gyakrabban? Én hetente minimum másfél órát töltök gyantázással, hogy neki megfeleljek, de ő még a töredékére se hajlandó... (Ezt is említettem neki.)

Nagyon szeretem, nem akarok egy ilyen dologból nagy ügyet csinálni, de akkor is...



2015. nov. 15. 18:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha együtt fürödtök akkor csináld neki Te! Előjátéknak sem rossz!
2015. nov. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
elképesztő micsoda bunkó... nagyon sajnállak, hogy már viszonylag az elején előjöttek ezek a dolgok.... valahogy beszéld rá, fenyítsd meg... mondd meg őszintén ezeket, hogy te már kevésbé kívánod így és nem lesz rendben a szexuális életetek így... hátha felfogja ha ezt sem akkor szerintem nem is szeret, nem is tetszik neki ez az egész összeköltözés...
2015. nov. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

.”A férfiak egy csomó mindent elvárnak a nőktől, miközben nem segítik őket. Elvárják azt is, hogy a nő megfelelő külsővel is rendelkezzen, miközben a pasi meg egy dagadt, elhanyagolt disznó.”


Csernus Imre

2015. nov. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Ez undorító.....en undorodom a szortol...mondd meg neki h ha nem borotválja nem fogod kielegiteni
2015. nov. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Igaz a régi mondás, hogy lakva ismerni meg a másikat! Lehetséges, hogy még egyébb meglepetések is várnak rád!


Mi lenne ha szőrösen nem szexelnél vele?

2015. nov. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Próbáltam célozgatni a dologra, vettem új, ultramenő borotvahabot, a létező legmárkásabb borotvát, még egy intim szőrtelenítésről szóló cikksorozatot is tettem a wc-be az újságok közé, de semmi."


aztaku rva, de meg bonyolítottad. fiatal vagy, érdemes megtanulni, hogy a férfiak máshogy működnek.Elmondom, hogy lehet ezt fél perc alatt lerendezni:


-Figyelj szívem, kérdhetek valamit?

-Persze, mi az?

-Lehetne, hogy minden héten leborotválod odalenn?

-Minek?

-Mert úgy sokkal szívesebben szoplak le. Nem megy tele a szám a szőröddel, ami rohadtul zavar.

- ja, oké.


Egy normális férfi ennyiből megérti. Ha ő nem, akkor hagyd ott a pi csába.

2015. nov. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hatosnál az igazság. Ne célozgass, mert mi férfiak azt nem értjük.


Mondd meg. Ne kerülgesd a témát, ne épphogy megemlítsd, hanem mondd meg egyértelműen, ohgy Snyi, ettől viszolygok, telemegy a szám szőrrel, borotváld le. Ennyi.

2015. nov. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Mond meg neki, ha nem borotválja leégeted disznópörzsölővel
2015. nov. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Nekem a férjem nem adhat puszit, ha szőrös az arca. Nem bántásból csak simán nagyon erős a szőrzete és szóltam neki, hogy annyira kellemetlen, hogy ilyenkor kihagynám a puszikat is. Nem mindig hatja meg, de néha kimondottan csak emiatt borotválja le az arcszőrzetét.:D
2015. nov. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nincs ideje? fürdés közben nem tudja két perc alatt lekapni a szőrt?
2015. nov. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!