Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is azok hangoztatj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is azok hangoztatják csak, hogy " nincsen csúnya punci, nincs csúnya mell" és a többi sablon dumát, akinek, akinek nem is jut semmilyen?

Figyelt kérdés

2015. nov. 5. 09:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Na ez egy jo kerdes :)
2015. nov. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem, pont azok szokták ezt hangoztatni, akik láttak már meztelen nőt, és tudják, hogy nem a tökéletes punci a lényege egy kapcsolatnak.
2015. nov. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek a másodikkal. :)


Majd ha megtanulod értékelni a testi dolgokon kívül az érzelmeket is, akkor rájössz.

2015. nov. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%

nem gondolnám.

volt több szép barátnőm, sőt a jelenlegi is igen csinos.

a mell kérds subjektív. én pl nem ragaszkodok a nagy cicihez..ha pici formás, az éppolyan jó mintha valamivel nagyobb.

Kivéve ha lóg. Nah az gusztustalan. olyan lánnyal nemszivesen lennék!

Punci ht nemtudom. jópárat láttam már, és mindnek megvolt a maga "szépsége" szerethetősége, szóval szerintem csúnya punci nincs!

(tekintsünk el a szélsőségektől persze)

2015. nov. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
#3 az ott Pinaokkió? :D
2015. nov. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdésre a válasz igen! És ez jó dolog, mert valahogy élniük kell azoknak a nőknek is, akik nem olyan szépek odalent, vagy akár mellben. Attól még emberek, és megvannak a vágyaik, igényeik, ezért szerencse, hogy vannak szintén csúnya férfiak, akiknek ez is megfelel, különben nagy bajok lennének a világban.
2015. nov. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt kéne már megérteni, hogy a punci a nő része és nem a punci része a nő! Tehát az értékrendet nem a lábközéptől kellene elkezdeni felállítani!

A "szépség", illetve a "csúnyaság" amúgy is szubjektív megítélés kérdése, tehát nem mindenkinek egyező ebben a véleménye.

Ha kiemelünk a nő lényéből egy szeletkét (teszem azt a mellét) és arról alkotunk véleményt, nem járunk el helyesen, mivel az összkép tekintetében a kérdéses "szeletkéről" alkotott vélemény is jelentősen megváltozhat.

Azaz ha ismersz egy lányt évek óta, akit teszem azt szépnek, halál jófejnek, helyesnek, aranyosnak és amúgy minden szempontból vonzónak tartasz, de előtte soha nem láttad a punciját, akkor bármilyen megítélésű legyen is az ami a lába közt van, akár teljesen másképp fog látszani, mintha ugyanazt a puncit egy fényképen, vagy videón látnád egy számodra idegen nő lába között. Érted ugye a különbséget? :)


Szóval egy közeli nagyítás egy "személytelen" punciról nem ugyanolyan értékelés alá esik, mint ugyanaz a punci egy életnagyságú eleven ismerős személy lába közt!


Na persze nem ez volt a kérdés, de abban nem értek az állításoddal egyet.

2015. nov. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Az én párocskámnak gyönyörű mellei vannak, de a kevésbé szépeket, vagy kicsiket is szépnek látom. Szerintem nem csúnya a cici, ha lóg, ha nagy a bimbóudvar, még szeretem is.

33F

2015. nov. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább az a gond, hogy sokan a sajátjukat nem tudják elfogadni olyannak amilyen. Az egyiknek baba és a salátát irigyli, a másik meg éppen fordítva. Mért nem nagyobb, mért nem kisebb, miközben egy csomó embernek éppen az tetszik, úgy ahogy van.


Az önértékeléssel vannak komoly gondok. Éveken át ezen rágódnak egyesek, építgetik a saját gátlásaikat, közben az élet meg elmegy mellettük.

2015. nov. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

szerintem meg van csúnya punci, jó párat láttam már, és sok tapasztalatot hallottam, igen is van olyan hogy a férfi meglátja és nem nyalna bele, izlések és pofonok, pl: valaki eleve nem szereti a fekete vagy barna puncit mert a rózsaszint tartja izgatónak csak,

vagy nem tetszenek a szeméremajkak

vagy nem jó az ize szaga, p: nekem is volt hogy egy punci szaga nem tetszett, mig ugynanazt a pucit egy haverom kinyalta neki meg tetszett...ez ilyen

2015. nov. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!