Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már h buliban szexeltetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már h buliban szexeltetek/pettingeltetek? Milyen tapasztalatok vannak és valaki észrevett titeket? Kort és nemet is!

Figyelt kérdés

2015. nov. 15. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Régebben voltak ilyen kalandjaim. Egyszer egy falusi buliban mentünk ki a barátnőmmel hátra és ültünk le egy lépcsőre. Félhomály volt szóval lehuztam a sliccem ő rajta pedig szoknya volt. Bugyit zsebbre tettük és az ölembe ült. Szépen csináltuk amit kellett, majd két srác jött ki akik eléggé bevoltak rugva és megkérdezték, hogy picit le ülhetnek-e ők is mert rosszul vannak. Hát nem mondhattuk azt, hogy épp kefélünk szal huzzatok el, szóval leültek. Mi pedig mozdulatlanul vártuk hogy mi lesz. Kb 10 percig ültek majd az egyik elkezdett hányni. Ekkor a másik segített neki mi meg gyorsan felkeltünk és vissza mentünk. Elvileg nem vettek észre semmit, bár az egyik rákérdezett viccesen, de letagadtuk :)
2015. nov. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó kis sztori ;)
2015. nov. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első, jól kiszúrtak veletek! :)
2015. nov. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Daidalosz ***** válasza:
Sokszor. Jo volt. F/40
2015. nov. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Emléxem ,amikor a volt iskolámba iskola-partyn azt mondtam egy nálamnal 2 évvel idősebb lánynak ,hogy szépén táncol és óvatosan megmarkoltam a seggét. :,D
2015. nov. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!