Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A bikinivonal mentén gyantázot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bikinivonal mentén gyantázott fazon jon be nagyon. Rossz korba születtem?

Figyelt kérdés

A gyengém a bikinivonal mentén gyantázott, rendben tartott fazon. Ez izgat a legjobban... Sajnos eddig minden baratnom csupasz parti volt, elteriteni sem lehetett oket errol...


A jelenlegi baratnom is csupaszra borotvalja, max par nap van, amikor mar kezd megnoni de az sem ugyanolyan..


Rossz korba szulettem? Ennyire kiment mar ez a divatbol??


30F



2015. nov. 16. 20:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
én is a szőröset szeretem de mindig könyörögni kell hogy hagyják meg szőrösre .... nyomorult média kimosta az agyukat ....
2015. nov. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem fazonosra van borotválva. Nem születtél rossz korba csak ezt szereti a legtöbb nő

(17/l)

2015. nov. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem általában ilyen. Bikinivonal
2015. nov. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Meg annyi, hogy ilyesmi az ami a legjobban bejon:



[link]

2015. nov. 16. 20:10
 5/12 A kérdező kommentje:

Hat ez van, csilvan nem szakitook, "ki lehet birni" igy is, csak ez is valoszinu, olyan dolog, ami csak fantazia marad :)


Azert megnyugtato, hogy vannak meg lanyok, akik ezt a stilust kovetik :)

2015. nov. 16. 20:12
 6/12 anonim ***** válasza:

Én lányként csak akkor szőrtelenítek komolyabban, ha van valakim. Most nincs, meg is látszik odalent :D

Egyébként mivel nekem mindegy, mindig a pasi ízléséhez igazodom, neki kell "nézegetnie", nem nekem :D

18L

2015. nov. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha puncid lenne, és szőrős lenne, te is borotválnád inkább. Szerintem rohadtul zavaró a szőrös nuni. Néha a szőrszálak ingerlik az ember lányának csiklóját és az bizony nagyon kellemetlen tud lenni. Szóval engem se tudta senki se lebeszélni a gyantázásról/borotválásról. :D
2015. nov. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Baratnom igy hordta elottem is, amikor nem volt senkije.


Elozo baratnom probalkozott neha fazonnal, de felidegesitette magat rajta mindig, aztan lenyeste az egeszet :D


O mondjuk ritkabban borotvalta (szerencsere) ilyen szempontbol jobb volt.


A mostani viszont sajnos eleg gyakran szortelenit..

2015. nov. 16. 20:18
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is szőrtelenítem,mert számomra valahogy esztétikusabb,vonzóbb,de ha a barátomnak pl az tetszene,mint amit linkeltél akkor simán belemennék. Nem hiszem,hogy zavaró lenne vagy túl nagy kérés.
2015. nov. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Pacsi kérdező! Énnis a szőröset szeretem a legjobban! ;)
2015. nov. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!