Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti mennyit várnátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mennyit várnátok a 22 éves szűz barátnőtökre?

Figyelt kérdés
Szetintetek mennyi a maximum idő, ami belefér még?

2015. nov. 17. 07:08
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
84%

hát fél évnél többet nem igazán, ebben a korban.

Kivétel lehet a vallásosság vagy hogy nagyon nehéz összehozni, de meg lehetne oldani.

Olyan erős vallásos lány meg inkább elriaszt (nem a szexhiány miatt)

2015. nov. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
35%
Én lány vagyok, de nem várnék két hónapnál többet. 22 vagy, ennyi idősen már nincs mit őrizgetned szerintem.
2015. nov. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
65%

Miért lenne ott valami gond,ha 22 évesen szűz? Az nem jelenti feltétlenül, hogy frigrid. Én 21 éves lány vagyok, az átlagosnál magasabb libidóval, mégis úgy gondolom érdemes várni, azért, hogy valami jobbat, többet kaphassak puszta testi élvezetnél (ami világban látott tapasztalataim alapján hamar kiégésbe megy át, ha túl korán fekszenek le egymással).

Olvastam itt olyat is, hogy attól számít a barátnőmnek, hogy lefekszik velem. Meg ide tartoznak az olyanok, hogy ha nem fekszel le velem most, akkor nem maradunk együtt. Te tisztában vagy vele, hogy a testeddel fizetsz a kapcsolatodért? Ha már az elején zsarol a párod, mi lesz később? Az ilyen pasit el kell kergetni! Vannak még megbízható férfiak. Hogy miért érdemes várni és mit nyerhetsz vele(milyen problémákat, lelki sebeket kerülhetsz el vele)?

Bővebben itt olvashatsz róla: [link]

Én a biztos utat választottam :)

2015. nov. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

#23:

Bírom, amikor egy 21 éves a tapasztalataira hivatkozik :-D :-D ("világban látott tapasztalataim alapján") ... :-P


Miért lenne zsarolás? Nem várnék semennyit én sem (egyébként #8 vagyok). Egy kapcsolat természetes része a szex és jó szex nélkül nincs stabil, boldog kapcsolat. Tehát azon kívül, hogy egyébként szimpatikusak vagyunk egymásnak, ne adj Isten szeretjük egymást, ebben is tökéletesen passzolnunk kell. Minek vesztegessek időt, hogy majd hónapok múlva kiderüljön, hogy ja, tök aranyos csaj vagy, meg jókat beszélgetünk és megértjük egymást, stb. ... De rohadt nagy csalódás, ami az ágyban történik.

De van aki ilyen, van aki olyan ... Én senkit nem zsarolok ezzel, eleve olyan mentalitású lányt keresek, aki ugyan így gondolja, akinek természetes a testiség egy kapcsolatban.


Visszatérve az elejére, volt kb. 35-40 kapcsolatom, ebből több hosszabb is. Első-második randin szexeltem, szinte minden alkalommal. Abszolút nem vagyok kiégve, sőt :-P :-P

2015. nov. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Több ellenérvet is felvettél, arra, amit mondtam, de előzőben küldött linken mindegyikre megtalálod a tökéletes cáfolatot, itt nem fejteném kimert nagyon hosszú lenne. Akit érdekel, utánanézhet a blogon. Én egyébként majdnem belehaltam a depresszióba, amikor a társadalmi nyomás végett kezdtem feladni az elvem és majdnem lefeküdtem valakivel és ő csúnyán elbánt velem. Így is szörnyű volt így is túl közel engedtem, de ha beadtam volna a derekam, akkor biztos nem élem túl azt a fájdalmat. Ez persze egy negatív példa, de nem csak azért tartom jónak ezt az álláspontot,mert problémákat lehet vele elkerülni, de sokat is lehet vele nyerni. A blogon egyébként több házaspár is írt, akik akár 40 éve házasok és a mai napig gy tartják, örülnek neki, hogy tisztán készültek a házasságra. Nem szeretem,ha valaki olyan dolgokat ócsárol, amiről nem is tud sokat. Ha neked ez így jó akkor csináld, de azt aki a szerelmet teljes valójában akarja megélni,ne akard eltántorítani ettől a nézettől, tartsd tiszteletben a döntését kérlek.
2015. nov. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

#25:

"Nem szeretem,ha valaki olyan dolgokat ócsárol, amiről nem is tud sokat." - Ezen felröhögtem hangosan :-D Kíváncsi vagyok melyikünk tud többet ezekről a dolgokról? ;-)

Te aki blogokon olvasod ismeretlen emberek, kitudjamiazigazbelőle írásait, vagy én? ... Akinek a leghosszabb kapcsolata (akivel szintén úgy kezdődött, hogy lefeküdtünk egymással egy buli végén!) 18 évig tartott és három gyerek lett belőle, közös akarattal, tervezetten :-P De a többi hosszú kapcsolatom is mind így kezdődött ;)

2015. nov. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Hogy nem tudsz róla sokat, az arra vonatkozott, hogy akik vállalják a tisztaságot, azok miért teszik. Lehet, hogy szexuálisan tapasztalt vagy, de ha soha nem fordult meg a fejedben, hogy ez milyen jó lenne és miért, akkor nem sokat tudsz, arról, hogy miért jó várni. És rengeteg tapasztalat van azoktól, akik vártak, pozitívak.
2015. nov. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

#27:

Mondod ezt te, aki 21 éves szűzként, párkapcsolati tapasztalat nélkül, bizonytalan forrású blogokból próbálod tanulni az életet :-D ... Hagyjuk ...

2015. nov. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
50%

#23

Igen én írtam, hogy addig nem tekintem barátnőnek amíg meg nem dugtam. Akár tetszik akár nem minden kapcsolat tudatos v tudatalatti szexuális vonzalommal indul. Ha bem vonzódik hozzám a csaj akkor mit akar. Higy eltartsam, higy hallgassam a husztijeit? Aki pedig a naptár szerint éli a szerelmi életét az éretlen és hülye. A kapcsolatok alapja pedig a jó minőségű és mennyiségű szex nem a többi tündér mesébe illő ostobaság. Hihetetlen higy valaki 22 évesen ezen a szinten van.

Az meg külön poén, higy szüzen osztod itt az észt. Mintha férfiként ki akarnám oktatni a nőket a menstruációsról.

2015. nov. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
#29 Eddig nem szóltam hozzá, de most ezzel vitatkoznék, hogy szexuális vonzalommal indul minden kapcsolat. Én például nem nagyon szoktam szexuális vonzalmat érezni olyan nő iránt akit nem ismerek, és nem hiszem, hogy ezzel egyedül lennék. Inkább szimpátia alapján alakul, és ha egy hullámhosszon vagyunk, akkor kialakul a szexuális vonzalom is. Te lehet, hogy máshogy működsz, de nem gondolom, hogy jó ötlet ezt másokra is kiterjeszteni, normálisnak beállítani meg főleg nem.
2015. nov. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!