Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, elfogadható, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, elfogadható, hogy egy lány szépségét szinte csak a haja alapján ítélem meg?

Figyelt kérdés

Szinte csak a haját nézem egy lánynak, az alapján döntöm el, hogy tetszik-e. Imádom, ha egy lánynak teljesen egyenes a haja, enyhén sötétbarna vagy sima barna, a hát közepéig ér, ki van engedve és szép fénye van. Amit még nagyon szoktam szeretni, az ha oldalt van elválasztva a haja és precíz, nyílegyenes a választéka. Fogalmam sincs, honnan jött ez a mánia, de ha egy lánynak ilyen típusú haja van és így van elválasztva, szépen, tökéletesen oldalra fésülve, akkor már rendkívül szexinek tartom és vonzónak!

Tegnap is láttam egy bevásárlóközpontban egy pont ugyanilyen lányt, le sem tudtam venni a szemem a hajáról, gyönyörű fénye volt a barna hajának és mintha vonalzóval választotta volna el... Azt viszont nem szeretem, ha össze-vissza van fésülve és megtörik a választék, vagy ha nincs alaposan megfésülködve a lány.


Elég bizarr, de nekem a haj minősége és a jólfésültség a gyengém. Szerintetek őrültség? :(



2015. nov. 17. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod, hogy reggel kócosak a lányok?
2015. nov. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Pont ilyen hajra gondolok:

[link]

2015. nov. 17. 18:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az se számít ha arcra nagyon ronda?
2015. nov. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ez őrültség, h csak ez alapján ítéled meg az embereket
2015. nov. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig a haj sokmindent elárul az illető igényességével kapcsolatban.
2017. júl. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!